Menu
Nákupný košík

Gril DELIMANO JOY

Gril DELIMANO JOY
Dočasne nedostupný
Gril DELIMANO JOY
  • Dostupnosť tovaru: Dočasne nedostupný
  • Model: 06431347
  • EAN: 7630054138546
54,78€

Každý miluje grilovanie, ale často nás od toho odradí nevyspytateľné počasie - teraz už nie. Delimano stolový elektrický gril Joy vám umožňuje vychutnať si prevrátenie hamburgerov, syčanie klobás a grilovanie zeleniny bez ohľadu na počasie. Má plochý a mriežkový gril s nepriľnavým povrchom.

Urobte si piknik bez ohľadu na počasie so stolným grilom

Ideálne pre večierky, chutné raňajky, čerstvé obedy, alebo dokonca aj špeciálnu piatkovú večeru, Delimano Joy elektrický stolový gril je univerzálny gril, ktorý zvládne vaše obľúbené letné jedlá bez ohľadu na ročné obdobie. Budete ho milovať, pretože je jednoducho naozaj univerzálny - bez ohľadu na miesto, bez ohľadu na príležitosť - ľahko sa ukladá a možno ho použiť vnútri aj vonku. Má dostatočne veľkú plochu na varenie rozložené na 2 tanieroch; je pripravený za menej ako minútu, takže ak máte chuť si pridať, nemusíte dlho čakať.

Plochá a horná strana pre akýkoľvek typ grilovania

Tento všestranný gril, vhodný na raňajky, obed a večeru, je ideálny pre prípravu všetkých druhov lahodných pokrmov. Plochá strana je ideálna na prípravu vyprážaných vajec, kreviet, hamburgerov, palaciniek a grilovaných koláčov, ryhovaná strana je ideálna na prípravu slaniny, steakov, kebabov, zeleniny, rýb, chevapi, souvlaki a ďalších jedál.

Regulácia teploty

S termostatom pre nastavenie teploty varenia od 80 °C do 200 °C môžete variť rare, medium, či well-done steaky pre všetkých pri stole.

Pre grilovanie kdekoľvek chcete

Elektrický stolný gril Delimano Joy je kompaktný, môžete ho mať pokojne aj na vašom jedálenskom stole. Pretože je bezdymový, možno ho použiť aj na terase, balkóne, záhradnej kuchyni - všetko, čo potrebujete k používaniu, je elektrina.

Nepriľnavý

Nepriľnavý povrch zabraňuje tomu, aby sa jedlo počas prípravy pripaľovalo a trhalo. Na bežných griloch zostáva veľa jedla prilepeného k povrchu, ale pri použití elektrického stolného grilu Delimano Joy to tak nie je. Po príprave povrch len utrite a vyskúšajte umývačku - už nebude potrebné namáčanie, ani kefa.

Rýchle nahrievanie a distribúcia tepla

Tento gril obsahuje 2300 W výhrevné teleso, ohrieva sa rýchlo a rovnomerne, a rovnomerne tiež udržuje konštantnú teplotu. Nastaviteľný termostat umožňuje ručné nastavenie na správnu teplotu, aby vyhovovala potrebám rôznych potravín a tie potom boli chutnejšie.

Žiadny neporiadok v kuchyni

Špeciálne navrhnutý odkvapkávač zachytáva šťavu, tuk a olej. Zabráni zbytočnému neporiadku vo vašej kuchyni a umožní dosiahnuť dokonalé výsledky grilovania bez ohľadu na to, aké jedlo pripravujete - morské plody, zeleninu, koláče, ryby, vajcia, palacinky...

Ľahké uskladnenie

Stolný gril Delimano Joy je ľahký a praktický. Nezaberá takmer žiadne miesto a zmestí sa takmer všade. Preto je vhodný aj pre milovníkov grilovania, ktorí žijú v menších bytoch.

Technické parametre:

  • 2300 W
  • Rozmery: 59,2 x 32,3 x 7 cm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!