Menu
Nákupný košík

Blog RSS Feed

02 máj Čierne doplnky v modernej kuchyni
0 2197
Nie všetci sa v interiéri túži obklopovať príliš pozitívnymi alebo jemnými farbami. Niektorí majú jednoducho radšej strohosť a funkčnosť. Práve tí možno ocenia vracajúci sa trend čiernych doplnkov do kuchýň. Dobre sa totiž hodí k veľa minimalistickému štýlu bez zbytočných ozdôb a dekorácií.Čiern..
01 nov 10 tipov na darčeky pre... starých rodičov
0 638
Či už hľadáte darček k narodeninám, Vianociam, rôznym výročiam, okrúhlym jubileám alebo len niečo, čím by ste dali vedieť, že na nich myslíte, hľadanie toho pravého pre starých rodičov môže byť rovnako zložité ako nakupovanie pre kohokoľvek iného. Rovnako ako mamy či otcovia, aj starí rodičia (ktorí..
21 okt Vylaďte si kuchyňu s kolekciou Whiteline
0 578
Kolekcia kuchynských doplnkov z rady ORION Whiteline pôsobí elegantne a doladí interiér modernej i klasickej kuchyne.Raňajky môžete začať teplou kávou alebo čajom v hrnčekoch s podšálkami s objemom 250ml alebo 370ml. Na stole vynikne aj súprava na cukor a mlieko a sada koreničiek na peknom dreven..
07 okt Chrumkavé a rýchle raňajky
0 1405
Moderný sendvičovač je ideálny na prípravu teplých sendvičov, ktoré môžete konzumovať na raňajky, desiatu do školy, obed aj večeru. Vlastná tvorivosť vám umožní premeniť jedlo na absolútne vynikajúce občerstvenie. Nekonečné kombinácie surovín, rýchla príprava a jednoduché ovládanie sú základnými zna..
02 okt Zdravie v pohári
0 809
Smoothies sú čoraz populárnejše. Tieto všestranné nápoje sú prenosné, vhodné pre rodiny s deťmi a dajú sa upraviť podľa akýchkoľvek preferencií stravovania. Ľahko si ho pripravíte sami, ale čerstvé alebo fľaškové si môžete kúpiť aj v špecializovaných kaviarňach a v obchodoch s potravinami. Zatia..
Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)