Menu
Nákupný košík

Blog RSS Feed

01 nov 10 tipov na darčeky pre... starých rodičov
0 137
Či už hľadáte darček k narodeninám, Vianociam, rôznym výročiam, okrúhlym jubileám alebo len niečo, čím by ste dali vedieť, že na nich myslíte, hľadanie toho pravého pre starých rodičov môže byť rovnako zložité ako nakupovanie pre kohokoľvek iného. Rovnako ako mamy či otcovia, aj starí rodičia (ktorí..
21 okt Vylaďte si kuchyňu s kolekciou Whiteline
0 127
Kolekcia kuchynských doplnkov z rady ORION Whiteline pôsobí elegantne a doladí interiér modernej i klasickej kuchyne.Raňajky môžete začať teplou kávou alebo čajom v hrnčekoch s podšálkami s objemom 250ml alebo 370ml. Na stole vynikne aj súprava na cukor a mlieko a sada koreničiek na peknom dreven..
07 okt Chrumkavé a rýchle raňajky
0 960
Moderný sendvičovač je ideálny na prípravu teplých sendvičov, ktoré môžete konzumovať na raňajky, desiatu do školy, obed aj večeru. Vlastná tvorivosť vám umožní premeniť jedlo na absolútne vynikajúce občerstvenie. Nekonečné kombinácie surovín, rýchla príprava a jednoduché ovládanie sú základnými zna..
02 okt Zdravie v pohári
0 328
Smoothies sú čoraz populárnejše. Tieto všestranné nápoje sú prenosné, vhodné pre rodiny s deťmi a dajú sa upraviť podľa akýchkoľvek preferencií stravovania. Ľahko si ho pripravíte sami, ale čerstvé alebo fľaškové si môžete kúpiť aj v špecializovaných kaviarňach a v obchodoch s potravinami. Zatia..
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)