Menu
Nákupný košík

Doprava

Spôsoby doručenia

Tovar Vám môžeme zaslať prostredníctvom kuriérskej spoločnosti alebo si ju môžete vyzdvihnúť prostredníctvom pobočiek Packety. Platiť môžete pri prevzatí na dobierku v hotovosti alebo vopred bankovým prevodom. Ponúkame Vám aj možnosť osobného odberu v Poprade v sídle našej firmy.


Dodacia lehota

Tovar odosielame v lehote 3 - 7 dní od potvrdenia objednávky. Pri platbe vopred môže byť termín dodania tovaru ovplyvnený termínom uhradenia platby. Dodacia lehota kuriérskej spoločnosti od odoslania tovaru je 24 - 48 hodín. V prípade, že niektorý tovar nebude k dispozícii, budeme Vás kontaktovať. Informácia o množstve dostupného tovaru je na základe údajov od dodávateľa.

Pred prevzatím si tovar prosím skontrolujte, či je obal i výrobok neporušený. Kontrola funkčnosti výrobku na mieste nie je možná. Ako doklad pre prípadnú reklamáciu slúži faktúra. Faktúru (daňový doklad) zasielame automaticky s tovarom. 


Platba prevodom vopred

Ak si zvolíte platbu klasickým bankovým prevodom, automaticky vám na e-mail pošleme údaje k platbe. Po pripísaní platby na náš účet odošleme zásielku a obdržíte daňový doklad. Pri platbe vopred môže byť termín dodania tovaru ovplyvnený termínom uhradenia platby. Je nutné, aby bola čiastka pripísaná na náš účet najneskôr do piatich pracovných dní po potvrdení objednávky. V opačnom prípade je možné považovať objednávku za zrušenú.


Cenník prepravy zásielky
Cena prepravy prostredníctvom kuriérskej spoločnosti je od 5,10 €.
Cena prepravy prostredníctvom Packety je 4,20 €.


Balné

Neúčtujeme si žiadne balné ani manipulačné poplatky.