Menu
Nákupný košík

Čistič parný ROVUS NANO PLUS

Čistič parný ROVUS NANO PLUS
Dočasne nedostupný
Čistič parný ROVUS NANO PLUS
 • Dostupnosť tovaru: Dočasne nedostupný
 • Model: 06428416
 • Dalšie naskladenie: 23.12.2021
 • EAN: 7630054130373
67,02€

Využite silu pary na čistenie vášho domova bez drahých alebo škodlivých chemikálií, len obyčajnou vodou z vodovodu s parným čističom ROVUS NANO PLUS. Nový, vylepšený čistič Plus je inovatívny pre použitie na všetkých tvrdých podlahách, kobercoch aj textíliách, ktoré vydržia teplo až do 120 °C. Nano para je pripravená v priebehu niekoľkých sekúnd a zabije 99,9% baktérií a vírusov. Je ideálnym spoločníkom pre prácu vo vašom dome. Po stlačení tlačidla môžete rýchlo a ľahko poskytnúť vašej rodine čistejšie, bezpečnejšie prostredie s obyčajnou vodou. Vhodné na podlahy alebo koberce, matrace alebo iné ploché textilné povrchy, ktoré odolávajú vysokému teplu.

Rovus Nano čistič Plus má parnú komoru, ktorá riadi teplotu, tlak a rýchlosť ohriatej vody. Tieto ultramalé molekuly potom môžu preniknúť hlbšie do povrchov, ktoré chcete vyčistiť, rýchlo uschnú a zanechajú je bez škvrnky, vyčistené a bezpečné, bez toxických zvyškov. Úplne prírodná sila prehriatej pary čistí a dezinfikuje bez použitia drahých alebo škodlivých chemikálií, takže je obzvlášť bezpečný pre domácnosti s malými deťmi a domácimi miláčikmi a rýchlo vám ušetrí peniaze.

Zabíja baktérie, vírusy a mikróby, aby mala vaša rodina zdravšie životné prostredie a udržujú ich v bezpečí. Nano parný čistič sterilizuje - zabíja 99,9% baktérií a čistí podlahy a ďalšie povrchy. To preto, že vytvorená nano para je teplejšia ako čistenie obyčajným mopom. Čistenie pomocou pary je priateľské k deťom aj domácim miláčikom. Nevyužíva škodlivé a toxické chemické látky ako bielidlo a amoniak a nezanecháva ich. Mnoho čistiacich prostriedkov obsahuje chlórnan sodný, pretože ide o oxidačné činidlo, ktoré môže pri kontakte spôsobiť pálenie alebo poškodenie kože. Ak trpíte alergiou alebo astmou, parné čistenie je prospešnou metódou priamo pre vás. Vzhľadom k tomu, že para je prírodná látka, nespôsobuje škodlivú reakciu u osôb trpiacich alergiami alebo astmou.

Parný Nano čistič čistí efektívnejšie ako tradičný mop a vedro. Okrem čistenia podlahy ju aj sterilizuje. Tiež nezanecháva šmuhy na povrchu, takže podlahy vyzerajú lesklejšie. Podlaha schne rýchlejšie než bežné čistenie mopom a vedrom a ušetrí námahu. Už žiadne drhnutie rukami na kolenách. Vzhľadom k tomu, že nano para odvádza skvelú prácu s dezinfekciou a elimináciou baktérií a vírusov, tiež zabraňuje nepríjemnému zápachu u vás doma.

Para je pripravená v priebehu niekoľkých sekúnd, s 3 nastaviteľnými úrovňami, ktoré vám poskytnú väčšiu kontrolu, od ľahkého čistenia až po dezinfekciu a drhnutie. Môžete použiť 2 rôzne hlavy; obdĺžnik pre normálne povrchy a trojuholník do rohov a oblasti ťažšie dosiahnuteľné.

Technické parametre:

 • Výkon 1100 W
 • Para 120 °C
 • 400 ml nádrž
 • 6m kábel
Obsah balenia:
 • Hlavná jednotka s ľahkou konštrukciou
 • 400ml nádrž na vodu umožňuje až 27 minút nepretržitého používania
 • 2 návleky z mikrovlákna
 • Nástavec na koberce pre ešte lepší efekt
 • Návleky sú prateľné, čo znamená, že nemusíte kupovať ďalšie.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!