Menu
Nákupný košík

Filter pre vysávač ROVUS 360 2ks

Filter pre vysávač ROVUS 360 2ks
Dočasne nedostupný
Filter pre vysávač ROVUS 360 2ks
  • Dostupnosť tovaru: Dočasne nedostupný
  • Model: 06431353
  • EAN: 7630054138171
3,14€

Odteraz môžete rýchlo a jednoducho vymeniť filter vo svojom bezdrôtovom ručnom vysávači so sadou dvoch náhradných špeciálne navrhnutých a výborne prispôsobiteľných filtrov. Filter zachytáva vzduchom sa šíriace častice a zaručuje čistejší vzduch.

Udržujte bezdrôtový ručný vysávač v kondícii

Bezdrôtový ručný vysávač Rovus 360 je ideálny produkt, ak potrebujete ľahký a prenosný čistiaci výkon na odstraňovanie nečistôt a neporiadku v každom kúte vášho domova alebo vonku, v garáži, aute, kancelárii alebo dokonca v kempe. Postupom času sa však filter prirodzene upcháva prachom a nečistotami, čo znižuje jeho sací výkon a schopnosť odstraňovať zo vzduchu dráždivé a škodlivé častice.

Špeciálne navrhnuté a ľahko vymeniteľné

Odteraz môžete rýchlo a jednoducho vymeniť filter vo svojom ručným vysávači so sadou dvoch náhradných špeciálne navrhnutých a výborne prispôsobiteľných filtrov. Filter zachytáva vzduchom sa šíriace častice a zaručuje čistejší vzduch. Filtre sa ľahko inštalujú, dajú sa umyť a znovu použiť a predlžujú životnosť vášho ručného vysávača. Praktický a hodnotný doplnok do vašej zbierky produktov Rovus 360. Balenie obsahuje 2 filtre.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!