Menu
Nákupný košík

Vysávač ručný ROVUS 360

Vysávač ručný ROVUS 360
Vysávač ručný ROVUS 360
Dočasne nedostupný
Vysávač ručný ROVUS 360
Vysávač ručný ROVUS 360
Vysávač ručný ROVUS 360
  • Dostupnosť tovaru: Dočasne nedostupný
  • Model: 06431354
  • EAN: 7630054138157
25,48€

Nový rad Rovus 360 je dômyselne navrhnutá série systémov, ktoré zdieľajú rovnakú batériu alebo základnú jednotku. Poskytujú tak sadu vysoko výkonných a bezdrôtových prístrojov, ktoré vám zaručia nedoceniteľnú flexibilitu. Bezdrôtový ručný vysávač je kompaktný výkonný nástroj, ktorý poskytuje až 30 minút vysávania, kdekoľvek potrebujete - doma, v aute alebo na cestách. Dodáva sa s kefou a štrbinovým nástavcom.

Integrovaný systém pre bezdrôtové čistenie

Nový rad Rovus 360 je dômyselne navrhnutá sada systémov, ktoré zdieľajú rovnakú batériu alebo základnú jednotku a poskytujú potrebný vysoký výkon. Keďže sú prenosné, zaručujú ešte väčšiu využiteľnosť. Spolu tento rad prináša sadu bezdrôtových nástrojov, ktoré vám pomôžu udržiavať v čistote všetky časti vášho domova, kempe či stanu, bez ohľadu na to, kde sa nachádzate.

Všestranný sací výkon vo vašej ruke

Ručný vysávač je kompaktný, výkonný a zaručuje až 30 minút používania na jedno nabitie s čistým sacím výkonom 5 kPa. Ideálne pre rýchle vysatie nečistôt alebo každodenného neporiadku vo vašom dome. Bezdrôtový ručný vysávač môžete použiť kdekoľvek, kedykoľvek - doma, v aute, v garáži, v kancelárii alebo dokonca aj v kempe.

  • 30 min bezdrôtového používania pri plne nabitej batérii
  • 5kPa sacieho výkonu zaručí, že práca bude odvedená poriadne
  • HEPA filter zaručuje čistejší a zdravší vzduch
  • Všestranné použitie s dvoma nadstavcami

Dva nástavce pre maximálne využitie

Ručný vysávač je dodávaný s dvoma špeciálne navrhnutými nadstavcami, ktoré vám zaistia prístup k všetkým nečistotám, nech sa ukrývajú kdekoľvek.

- Štrbinový nástavec je určený pre ťažko dostupné rohy, úzke priestory a otvory.

- Kefa je vhodný na širšie a rovnejšie povrchy je ideálny pre vysávanie vlasov, prachu alebo nečistôt z podláh, pohoviek, čalúnenia a ďalších povrchov.

- Zásobník na prach s objemom 100 ml sa jednoducho vyprázdňuje a zaručuje ľahké udržiavanie ručného vysávača.

Čistejší vzduch je štandard

Ručný vysávač je dodávaný s vysoko kvalitným umývateľným HEPA filtrom, ktorý zachytáva najmenšie čiastočky nečistôt a prachu a zaisťuje, že do vášho domova je vypúšťaný iba čistý vzduch, a tým vytvára zdravšie a pohodlnejšie prostredie pre vás a vašu rodinu.

Poháňaný nabíjateľnou batériou

Rovnako ako všetky čistiace systémy radu Rovus 360 aj ručný vysávač je poháňaný výkonnou lítiovou batériou 18 V 2000 mAh, ktorá sa predáva samostatne, aby udržal nízke náklady a maximalizoval flexibilitu. Batérie zaručuje až 30 minút plného čistiaceho výkonu a dá sa rýchlo nabiť už za 60 - 90 minút. Ručný vysávač sa výborne kombinuje s bezdrôtovým tlakovým čističom Rovus 360, pretože majú spoločnú batériu a nabíjačku.

Obsah balenia: bezdrôtový ručný vysávač (hlavné telo), štrbinový nástavec, kefa, návod na použitie

* Batéria NIE JE súčasť balenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!