Menu
Nákupný košík

Čistič parný ROVUS NANO

Čistič parný ROVUS NANO
Dočasne nedostupný
Čistič parný ROVUS NANO
  • Dostupnosť tovaru: Dočasne nedostupný
  • Model: 06425883
  • EAN: 7630054105203
71,72€

Čistič parný ROVUS NANO

Rovus Nano Steamer

Vaša domácnosť bude žiariť čistotou vďaka parnému čističu na podlahy Rovus Nano. Vysokotlakový prúd pary obohatený o nano častice a záporne nabité ióny povrchy nielen čistí, ale aj dezinfikuje. Eliminuje až 99,9% baktérií a alergénov, ktoré ohrozujú vaše zdravie. Parný mop je šetrnú a ekologickou alternatívou k chemickým čistiacim prostriedkom.

Voda sa premení v nano páre

Patentovaná parná komora produkuje prúd pary s ideálnou teplotou, tlakom a rýchlosťou pre účinné čistenie povrchov. Molekuly vody do seba opakovane naráža, kým nedosiahnu požadovaných nano rozmerov. Pri tomto procese súčasne dochádza k treniu, ktoré vytvára záporne nabité ióny. Nano častice až 10 × účinnejšie prenikajú rôznymi materiálmi a vyčistí je tak naozaj do hĺbky.

Kombinácia výkonné nano pary a záporne nabitých iónov dôkladne čistí materiály až na mikroskopickú úroveň, kam sa bežné metódy čistenia nedostanú. Technológia Advanced Nano produkuje správne množstvo suchej pary s optimálnou teplotou, a tak sa nemusíte obávať poškodeniu vašej podlahy prehriatím alebo nadmernou vlhkosťou.

Šetrné technológie umožňujú čistiť aj tie najcitlivejšie povrchy. Špeciálna podložka z mikrovlákna chráni podlahy pred parným žiarom až do 125 °C. Parným mopom môžete bezpečne umývať podlahy z tvrdého dreva a laminátu, poradí si aj s dlaždicami vo vašej kúpeľni či kobercom v obývacej izbe. Celý váš dom či byt bude žiariť hygienickú čistotou.

Neutrácajte za agresívne chemické prostriedky, ktoré môžu byť nebezpečné pre zdravie vašej rodiny a nešetrné k povrchom vo vašej domácnosti. Inovatívny mop Rovus Nano využíva sterilizačné schopnosti vysokotlakové pary, ktorá účinne čistí podlahy a likviduje choroboplodné zárodky ekologickým spôsobom. Bez obáv môžete nechať deti batoliť sa po podlahe.

Nielenže vám upratovania s Rovus Nano STEAMER pôjde rýchlo od ruky, nebudete ani dlho čakať na jeho nahriatie. Nano para o správnej teplote je pripravená na použitie do 10 sekúnd. Voda v nádrži s objemom 220 ml vystačí až na 10 minút nepretržitého parného čistenia. Doplňte vodu a behom pár sekúnd môžete pokračovať.

Záruka 24 mesiacov

Doba nahriatie 0,5 min

Doba prevádzky 9 min

Kontrolky pripravenosti pary

Objem 0,2 l

Príkon vysávača 1100 W

Rozmery výrobku

Šírka výrobku 11 cm

Výška výrobku 117 cm

Hĺbka výrobku 26,2 cm

Hmotnosť produktu 2,37 kg

Rozmery balenia

Šírka balenia 17,5 cm

Výška balenia 52,5 cm

Hĺbka balení 30,5 cm

Hmotnosť balenia 2,38 kg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!