Menu
Nákupný košík

Zásobníky na vodu

Značka: ORION Model: 06433047
Demižón s opleteným dnom s uchami a korkovou zátkou. Uskladní alebo prevezie víno alebo iné tekutiny. Môže byť pekným darčekom pre vašich blízkych, keď ho naplníte lahodným mokom vlastnej výroby.Vlastnosti:Materiál: sklo, listy rákosia, koženka - ucha, korokRozmery: objem 2,15 l, priemer. 17 cm, v. ..
9,60€
Zásobník na vodu ORION Citrus 5,4L
Dočasne nedostupný
Značka: ORION Model: 06435423
Sklenená nádoba s kohútikom na nápoje je vhodná na rôzne party bowle, ovocné šťavy, malinovky. Široký plniaci otvor pre ľahké vkladanie a vyberanie ovocia aj na umývanie, kovové viečko na závit. Zásobník nie je vhodný pre horúce tekutiny.Vlastnosti:Materiál: sklo, kov, plast, silikónové tesnenieRozm..
18,56€
Zásobník na vodu ORION LAGER 3,4l
Dočasne nedostupný
Značka: ORION Model: 06427613
Zásobník na vodu ORION LAGER 3,4lFľaša s kohútikom na vypúšťanie tekutiny je vhodná na rôzne party bowle, ovocné šťavy, limonády. Tvarom je prispôsobená tak, aby bolo možné ju umiestniť do chladničky. Horný otvor je dôležitý pre prísun vzduchu pri vypúšťaní. Široký plniaci otvor pre jednoduché vklad..
14,12€
Zásobník na vodu s filtrom BRITA FILL and ENJOY FLOW + ZADARMO filter MAXTRA PLUS
Dočasne nedostupný
Značka: BRITA Model: 06423287
Zásobník na vodu s filtrom BRITA FILL and ENJOY FLOW + ZADARMO filter MAXTRA PLUSVýdajník vody Brita Fill and Enjoy Flow vďaka svojmu objemu je vhodný do väčších rodín alebo kancelárií. Celkový objem výdajníka je 8,2 litra. Tento distribútor vody je veľkostne prispôsobený tak, že sa dá pohodlne ulož..
40,44€
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)