Menu
Nákupný košík

Malá sova MINI DORMEO EMOTION OWL FAMILY Sestra

Malá sova MINI DORMEO EMOTION OWL FAMILY Sestra
Dočasne nedostupný
Malá sova MINI DORMEO EMOTION OWL FAMILY Sestra
  • Dostupnosť tovaru: Dočasne nedostupný
  • Model: 06432072
  • EAN: 7630054149436
8,20€

Privítajte rodinku roztomilých malých plyšových sovičiek od DORMEO. Nová 16cm vysoká mini sovička Sestra, s ktorou sa deti môžu spriateliť, hrať sa a zdieľať svoje tajomstvá. Rodina je miestom, kde sa deti učia o tomto svete a o sebe samých. Získavajú schopnosť rozvíjať sa, používať svoje zmysly a poznávať hodnoty.

Pomôžte vytvoriť bezpečné, zdravšie prostredie pre deti vo vašom živote oslavou hodnoty rodiny. Vzťahy a putá lásky, ktoré sa vytvárajú už v ranom detstve s tými najbližšími poskytujú silu a sebavedomie potrebné k tomu, aby sme dokázali čeliť výzvam, s ktorými sa všetci stretávame, veľkí i malí. Môžu byť nekonečným zdrojom spokojnosti a radosti po celý náš život.

SESTRA - Má tú najživšiu predstavivosť na svete. Niekedy spieva karaoke a predstiera, že je vo videoklipe a niekedy skáče na trampolíne a predstiera, že je astronaut. Učí brata tajné jazyky, ktorým rozumejú len oni, a spoločne si užívajú nočné rozhovory o všetkom a o ničom v izbičke, keď si mamka s tatkom myslí, že spia.

Mini sovičky majú na krídlach svorky, ktoré môžete spojiť, takže vyzerajú, ako by sa objímali alebo sa držali za ruky.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!