Menu
Nákupný košík

Malá sova MINI DORMEO EMOTION OWL FAMILY Brat

Malá sova MINI DORMEO EMOTION OWL FAMILY Brat
Dočasne nedostupný
Malá sova MINI DORMEO EMOTION OWL FAMILY Brat
  • Dostupnosť tovaru: Dočasne nedostupný
  • Model: 06432071
  • EAN: 7630054149412
8,10€

Privítajte rodinku roztomilých malých plyšových sovičiek od DORMEO. Nová 16cm vysoká mini sovička Brat, s ktorou sa deti môžu spriateliť, hrať sa a zdieľať svoje tajomstvá. Rodina je miestom, kde sa deti učia o tomto svete a o sebe samých. Získavajú schopnosť rozvíjať sa, používať svoje zmysly a poznávať hodnoty.

Pomôžte vytvoriť bezpečné, zdravšie prostredie pre deti vo vašom živote oslavou hodnoty rodiny. Vzťahy a putá lásky, ktoré sa vytvárajú už v ranom detstve s tými najbližšími poskytujú silu a sebavedomie potrebné k tomu, aby sme dokázali čeliť výzvam, s ktorými sa všetci stretávame, veľkí i malí. Môžu byť nekonečným zdrojom spokojnosti a radosti po celý náš život.

BRAT - Je vždy pripravený na zábavu, najmä ak zahŕňa trochu zašpinenia. Miluje všetky outdoorové športy, neškodné hračky a hranie sa od východu do západu slnka. Učí svoju sestru postaviť sa za seba a je jej pozitívnym vzorom i oporou. Vždy ju bude počúvať, bez toho aby odsudzoval, a ona si môže byť istá tým, že má najlepšieho priateľa na celý život.

Mini sovičky majú na krídlach svorky, ktoré môžete spojiť, takže vyzerajú, ako by sa objímali alebo sa držali za ruky.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!