Menu
Nákupný košík

JURA

Čistiace tablety do kávovaru JURA 25ks
Dočasne nedostupný
Značka: JURA Model: 06424236
Čistiace tablety do kávovaru JURA 25ksJura dvojfázové čistiace tablety 25 ks dokážu okrem kvalitného vyčistení zariadení súčasne oddialiť proces nahromadenie mastnosti a zvyškov kávy. Údržba automatických kávovarov a hygiena pri práci s mliekom, kávou a vodu sú kľúčom k dosiahnutiu veľmi vysokej úro..
44,40€
Čistiace tablety do kávovaru JURA 6ks
Dočasne nedostupný
Značka: JURA Model: 06424237
Čistiace tablety do kávovaru JURA 6ksÚdržba automatických kávovarov a hygiena pri práci s mliekom, kávou a vodu sú kľúčom k dosiahnutiu veľmi vysokej úrovne a kvalitne pripravenej kávy. Každé automatické zariadenie značky Jura je bezúdržbové a je opatrené samočistiace jednotkou spúšťanú jednoduchým ..
12,89€
Čistič do kávovaru JURA CAPPUCCINA 1000 ml
Dočasne nedostupný
Značka: JURA Model: 06424234
Čistič do kávovaru JURA CAPPUCCINA 1000 mlPravidelným čistením za pomocou tekutiny Jura Cappuccino zaistíte dokonalé prečistenie cappucino jednotky a trysky. Tento roztok na mliečne cesty preventívne zabráni nehygienické tvorbe nečistôt a nedokonalé chuti. Udržujte svoj kávovar v dobrej kondícii tak..
20,03€
Čistič do kávovaru JURA CAPPUCCINA 250 ml
Dočasne nedostupný
Značka: JURA Model: 06424235
Čistič do kávovaru JURA CAPPUCCINA 250 mlPravidelným čistením za pomocou tekutiny Jura Cappuccino zaistíte dokonalé prečistenie cappucino jednotky a trysky. Tento roztok na mliečne cesty preventívne zabráni nehygienické tvorbe nečistôt a nedokonalé chuti. Udržujte svoj kávovar v dobrej kondícii tak,..
10,88€
Čistič trysiek a karafy na mlieko pre kávovary Jura Click and Clean tablety 180g
Dočasne nedostupný
Značka: JURA Model: 06435427
Jura čistič mliečnych ciest Click and Clean 180 g od značky Jura vám zaistí kvalitnú a chutnú mliečnu penu aj po mnohých použitiach. Kávovary Jura s mliečnym okruhom prinášajú možnosť vychutnať si kávové špeciality aj u vás doma. Skvelá chuť káv ako latte macchiato, cappuccino či flat white je podmi..
31,87€
Čistič trysiek a karafy na mlieko pre kávovary Jura Click and Clean tablety 90g
Dočasne nedostupný
Značka: JURA Model: 06435426
Jura čistič mliečnych ciest Click and Clean 90 g od značky Jura vám zaistí kvalitnú a chutnú mliečnu penu aj po mnohých použitiach. Kávovary Jura s mliečnym okruhom prinášajú možnosť vychutnať si kávové špeciality aj u vás doma. Skvelá chuť káv ako latte macchiato, cappuccino či flat white je podmie..
18,54€
Filter do kávovaru JURA CLARIS BLUE 1ks
Dočasne nedostupný
Značka: JURA Model: 06424231
Filter do kávovaru JURA CLARIS BLUE 1ksOriginálne filter Jura Claris Blue dodáva vode počas prípravy kávy alebo čaju veľmi dobrú chuť. Filter vyvinutý pre kávovary značky Jura sa inštaluje priamo v zásobníku pre vodu a upravuje pH vody na neutrálnu. Čerstvá a prefiltrovaná voda zbavená obsiahnutých ..
16,93€
Filter do kávovaru JURA CLARIS PRE SMART 1ks
Dočasne nedostupný
Značka: JURA Model: 06424240
Filter do kávovaru JURA CLARIS PRE SMART 1ksFilter Jura Claris Pre Smart odstraňuje z vody nežiaduce látky a chráni kávovar pred vodným kameňom. Pomocou modernej technológie RFID (RFID = Radio-frequency identification), ktorá zabezpečuje komunikáciu s filtrom, kávovar automaticky detekuje prítomnosť..
36,32€
Filter do kávovaru JURA CLARIS SMART 1ks
Dočasne nedostupný
Značka: JURA Model: 06424233
Filter do kávovaru JURA CLARIS SMART 1ksJura Smart Claris komunikuje s kávovary JURA pomocou modernej technológie RFID (Radio-Frequency Identification) a tým nepretržite zhromažďuje informácie o použití filtra. Kávovar tak upozorní užívateľa, že kapacita filtra bola už vyčerpaná. Tento systém umožňu..
16,93€
Filter do kávovaru JURA CLARIS WHITE 1ks
Dočasne nedostupný
Značka: JURA Model: 06424230
Filter do kávovaru JURA CLARIS WHITE 1ksOriginálne filter Jura Claris White dodáva vode počas prípravy kávy alebo čaju veľmi dobrú chuť. Filter vyvinutý pre kávovary značky Jura sa inštaluje priamo v zásobníku pre vodu a upravuje pH vody na neutrálnu. Čerstvá a prefiltrovaná voda zbavená obsiahnutýc..
16,93€
Odvápňovacie tablety do kávovaru JURA 36ks
Dočasne nedostupný
Značka: JURA Model: 06424238
Odvápňovacie tablety do kávovaru JURA 36ksOdvápňovacie tablety Jura predlžujú životnosť kávovaru odstránením vodného kameňa a sú k zariadenie veľmi šetrné. Tablety Jura sú vhodné pre všetky zariadenia na výrobu kávy a súčasne môžu byť použité na odstránenie vodného kameňa u všetkých ostatných domáci..
60,55€
Odvápňovacie tablety do kávovaru JURA 3ks
Dočasne nedostupný
Značka: JURA Model: 06424239
Odvápňovacie tablety do kávovaru JURA 3ksOdvápňovacie tablety Jura predlžujú životnosť kávovaru odstránením vodného kameňa a sú k zariadenie veľmi šetrné. Tablety Jura sú vhodné pre všetky zariadenia na výrobu kávy a súčasne môžu byť použité na odstránenie vodného kameňa u všetkých ostatných domácic..
16,12€
Zobrazené 1 až 12 z 12 (1 stránok)