Menu
Nákupný košík

Vysávač robotický CONCEPT VR-3120

Vysávač robotický CONCEPT VR-3120
Dočasne nedostupný
Vysávač robotický CONCEPT VR-3120
  • Dostupnosť tovaru: Dočasne nedostupný
  • Model: 06427316
  • EAN: 8595631008492
465,12€

Vysávač robotický Concept VR-3120

Predstavte si, že vás po príchode domov budú deň čo deň vítať čistej podlahy. Tento robotický vysávač je zvládne nielen vysať, ale aj vytrieť. A vďaka nadštandardne vysokej výdrži batérie vašu domácnosť bez problémov upracú na jedno nabitie. Vysávač si poradí so všetkými druhmi podláh, pričom kombinácia špeciálneho kefy na koberce a vysokej sacej sily zaručuje precízne výsledky aj na kobercoch. Vybavený je pokročilou laserovou navigáciou, vďaka ktorej upratuje s maximálnou efektivitou a umožňuje nastaviť si upratovanie domácnosti po jednotlivých zónach. Ďalšou veľkou výhodou je možnosť pridania dezinfekčného roztoku do nádoby na vodu.

Vysáva a utiera

Tento robotický vysávač vaše podlahy vyčistí naozaj dôkladne. Je totiž vybavený dvoma zásobníkmi, takže zvláda ako suchý, tak mokrý upratovanie zároveň. V jednom ťahu teda podlahu zbaví nečistôt, vytrie a krásne naleští. A to všetko v rekordne krátkom čase. Robot je totiž vybavený vysokokapacitnou batériou, ktorá na jedno nabitie zvládne upratovať až 250 minút, takže sa nemusí neustále jazdiť dobíjať.

Maximálne efektívne upratovanie

Vysávač je osadený výkonným motorom s vysokou sacou silou, vďaka ktorej si poradí so všetkými nečistotami. Ich zber zabezpečujú tri hlavné kefy a dva bočné kefky. Hlavná kefa pritom môžete meniť podľa potreby - k dispozícii budete mať kefa na koberce, kefa na tvrdé podlahy a kefa na chlpy určený špeciálne do domácností so zvieracími miláčikmi. Ak je na vysávači nasadený kefa na koberce, prístroj sám pri nabehnutí na koberec zvýši saciu silu na maximum.

bezchybná orientácia

Robotický vysávač je vybavený vyspelou laserovou navigáciou LaserTec, ktorá podrobne naskenuje vašu domácnosť. Vďaka tomu sa robot s maximálnou presnosťou orientuje v priestore a neprechádzajú opakovane už uprataná miesta, čím skracuje dobu upratovania. Poradí si aj s prahmi a inými prekážkami a po dokončení upratovania sa automaticky vráti do nabíjacej stanice.

Domov bez vírusov a baktérií

Oproti väčšine konkurenčných modelov je obrovskou výhodou tohto vysávača možnosť pridania dezinfekčného roztoku do zásobníka na vodu. Vaše podlahy vďaka tomu budú hygienicky čisté.

Uprace presne tam, kde potrebujete

Robotický vysávač je možné ovládať manuálne, alebo pomocou aplikácie. V nej si môžete pre každú miestnosť alebo vyznačenú zónu nastaviť presný časový plán upratovania, režim upratovania a úroveň sacieho výkonu. Vyznačiť si možno aj zakázané zóny a k dispozícii je aj lokálne upratovanie, počas ktorého vysávač uprace menšiu plochu (napríklad rohožku či omrvinky pod stolom). Vysávač sa tak vždy prispôsobí vašim aktuálnym potrebám.

Vhodný aj pre alergikov

Tento robotický vysávač si bez obáv môžete zaobstarať aj do domácnosti s alergikov. Disponuje totiž pokročilým filtračným systémom TripleAirClean, čo je trojstupňová filtráciu s HEPA filtrom 13, ktorá dokáže zo vzduchu odstrániť až 99,9% častíc, a to vrátane baktérií a vírusov.

Technické parametre:

Navigačné technológie LaserTec 2.0

BLDC motor

Sacia sila 3300 Pa (3 úrovne)

Batéria LG BYD 5200 mAh - až 250 minút

TOF senzor

CARPET turbo

Aplikácia Concept Robot v češtine

hovorí SLOVENSKY

ROOMPLAN - rozdelenie miestností, druhy upratovania, zakázanej zóny

Total Surface

3 režimy upratovania (kompletný, zónový, lokálne)

3 funkcie (TURBO, DOUBLE, tichý režim)

Elektronicky riadené vytieranie

2x vymeniteľný zásobník

Kapacita prachového zásobníka: 600 ml

Kapacita zásobníka 2 v 1: prachový 350 ml / na vodu 300 ml

Trojstupňová filtrácia s HEPA filtrom 13

plánovanie upratovania

Doba nabíjania 4 - 5 hodín

Hlučnosť: 60 - 70 dB

Príslušenstvo:

Nabíjacia stanica - dĺžka prívodného kábla 150 cm

CARPET hlavná kefa

Hardfloor hlavná kefa

PET hlavná kefa

3x HEPA filter 13 + penový filter

Diaľkové ovládanie s displejom

Čistiaca kefka

4x bočná kefa

1x textílie na vytieranie + 1x náhradná

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!