Menu
Nákupný košík

Kanvica XIAOMI MI SMART KETTLE rýchlovarná

Kanvica XIAOMI MI SMART KETTLE rýchlovarná
Dočasne nedostupný
Kanvica XIAOMI MI SMART KETTLE rýchlovarná
  • Dostupnosť tovaru: Dočasne nedostupný
  • Model: 06421276
  • EAN: 6970244526793
38,13€

Kanvica XIAOMI MI SMART KETTLE rýchlovarná

Múdra varná kanvica s Bluetooth a termostatom STRIX pre dlhšiu životnosť, kapacita: 1,5 l, LED indikácia teploty vody, aplikácie pre nastavenie a udržiavanie teploty vody. Varná kanvica Mi Smart Kettle disponuje výkonom 1800 W, dokáže teda rovnomerne ohrievať vodu zdola nahor a teplota vody rýchlo stúpa. Všetky súčasti kanvice, ktoré sú v priamom kontakte s vodou, ako je vnútorná vložka a veko, sú vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele 304 podľa štandardu GB4806. Tento nerezový materiál je veľmi bezpečný a je široko využívaný v lekárskom a potravinárskom priemysle. Medzi hlavné prednosti tohto materiálu patrí odolnosť proti korózii, opotrebeniu, zápachu a ľahké čistenie.

V porovnaní s bežnými termostaty, Mi Smart Kettle používa v britskej termostaty STRIX, ktoré sa používajú napríklad u ryžovar, kde je kladený dôraz na presné riadenie teploty, aby bolo dosiahnuté úplného dovarení potraviny. Termostaty STRIX vydrží až 10000 krát dlhšie ako bežné termostaty. Stlačením tlačidla otvorte veko, ktoré sa veľmi pomaly otvorí pod uhlom 30 °, kvapky horúcej vody sa tak rozptýlilo do priestoru a vy zostanete v bezpečí. Telo varnej kanvice Mi Smart Kettle sa skladá z dvoch vrstiev, takže aj napriek tomu, že v kanvici je teplota 100 °C, vonkajší materiál kanvica má iba okolo 40 °C. Nemusíte sa teda obávať, že by ste sa o kanvicu popálili.

Akonáhle dôjde k varu vody, kanvica automaticky zopne a odpojí sa od zdroja elektrickej energie, pokiaľ je v kanvici nedostatok vody alebo žiadna voda, opäť automaticky zopne a odpojí sa od zdroja elektrickej energie. Dobre navrhnutý napájací konektor zabraňuje úrazu elektrickým prúdom. Mi Smart Kettle disponuje indikáciou stavu vriacej vody, vďaka ktorej ľahko rozoznáte akú teplotu voda má.

Vlastnosti:

- Chytrá varná kanvica

- Ovládanie cez mobilný telefón prostredníctvom Bluetooth

- Udržiavanie nastavenej teploty až po dobu 12 hodín

- Vodu privedie do varu do 5 minút

- Nerezová oceľ 304: bezpečnejšie a čistejšie voda

- Vysoko kvalitný termostat STRIX pre dlhšiu životnosť

- Veko s funkciou tlmeného otvorenia

- Telo s tepelnou izoloací

- Trojitá bezpečnosťou ochrana

- LED svetlo s indikáciou teploty vody

- Kapacita: 1,5 l

- Výkon: 1800 W

- Komunikácia: Bluetooth

- Rozmery: 216x152x252 mm

- Hmotnosť: 1,1 kg

- Napätie: 220V

- Frekvencia: 50 Hz

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!