Menu
Nákupný košík

Fritéza G21 Inovation

Fritéza G21 Inovation
Fritéza G21 Inovation
  • Dostupnosť tovaru: Skladom
  • Model: 06436177
  • EAN: 8595627422608
155,21€

Ako na zdravý životný štýl bez toho, aby ste prišli o svoje obľúbené jedlá? Zaobstarajte si multifunkčnú teplovzdušnú fritézu G21 Inovation, ktorá vie nielen zdravo fritovať a variť, ale aj grilovať v pare! Hranoliek, rezňov ani „vyprážača“ alebo grilovanej klobásy sa tak vzdávať nemusíte. Len ich budete mať vďaka fritovaniu horúcim vzduchom, parnému vareniu alebo fritovaniu s parou ľahšie a zdravšie. Veľkou prednosťou teplovzdušnej fritézy je minimum oleja, ktorý na vyprážanie a fritovanie potrebujete. Oproti niekoľkým litrom, ktorými sa plnili klasické fritovacie hrnce, vám teraz na prípravu hranoliek a ďalších vyprážaných alebo fritovaných pokrmov stačí iba jedna lyžica. Už nemusíte vetrať byt od prepáleného tuku ani ťažko čistiť fritovaciu nádobu. Grilovanie v pare je zdravou alternatívou hlbokého vyprážania, ktorá zadržiava živiny v mäse, rybách a produktoch. Takto pripravené jedlo bude nielen chutnejšie, než pri klasickej príprave, ale aj oveľa zdravšie. Vďaka pokročilým funkciám nahradí fritéza G21 Inovation niekoľko kuchynských spotrebičov. Už nemusíte kupovať parný hrniec alebo ryžovar, nahradí aj kontaktný gril, zbaviť sa môžete starého friťáku. G21 Inovation vám pripraví dokonale uvarenú ryžu al dente v dvoch krokoch – najprv pri vyššej teplote pary (100 °C), ktorú po necelej polhodine zníži na 80 °C. Zeleninu uvarí tak, že je stále svieža, voňavá a chutí. A pečené kurča? Takú dobrotu ste ešte nejedli. Najprv sa smaží/frituje parou pri 200 °C, následne fritéza prejde z pary na horúcovzduch. Chrumkavá kôrka a šťavnaté mäso vás dostanú. Fritézu 3 v 1 G21 Inovation sme vyrobili s dôrazom na detail. Jej ovládanie je ľahké a pohodlné. Buď si kliknutím nastavte teplotu a čas, alebo si vyberte niektorý zo 6 programov.

Funkcia odloženého štartu vám uľahčí logistiku so správnym načasovaním jedla po návrate z práce alebo z výletu. A pri príprave môžete nazerať pod pokrievku bez toho, aby ste cyklus varenia či fritovania prerušili – kvalitne tesniace veko nádoby je totiž z odolného skla. Farbu hranoliek, zlatnutie kuracej kôrky alebo aktuálny stav ryže môžete skontrolovať aj jednoduchým pohľadom. Poradili sme sa so šéfkuchármi, preskúmali skúsenosti užívateľov iných teplovzdušných fritéz a fritézu G21 Inovation sme vybavili nádobou s objemom 5 litrov, do ktorej sa zmestia ako suroviny na prípravu rodinného obeda bez varenia na etapy, tak aj celé kurča. Už teda nemusíte robiť fašírky po dvoch, po troch, hranolky po jednotlivých porciách alebo rezne postupne s tým, že jeden človek jej a ďalší čakajú. V teplovzdušnej fritéze Inovation s parným varením od značky G21 urobíte celú potrebnú dávku jedla naraz.

Vlastnosti:

- 3 funkcie v 1 kuchynskom spotrebiči – teplovzdušné fritovanie a vyprážanie, parné varenie a grilovanie

- 6 základných programov – Hranolky, Kurča, Ryža, Fritovanie (Air Fry), Grilovanie/fritovanie s parným varením (Steam Fry) a Parné varenie (Steam)

- časovač + funkcia odložený štart

- Dotykové ovládanie s prednastavenými programami aj vlastnou voľbou nastavenia

- Možnosť výberu menu jediným kliknutím

- Veľká 5l nádoba pojme aj celé kura

- Naozaj vysoký výkon – až 2 000 W

- Rozpätie teploty 30–200 °C

- Napätie: 230 V

- Frekvencia: 50 Hz

- Kapacita: 5L

- váha: cca 5,7 kg

- Rozmery produktu: 34,5 x 32,6 x 28,4 cm

- Farebné prevedenie: šedá s čiernou

- Materiál príslušenstva: nerez

- Rozsah teplôt: 30-200 °C

- Váha balenia: 6,7 kg

- Rozmery balenia: 39,3 x 36,5 x 33,8 cm

Vlastnosti:

- 6 prednastavených programov

- Rozsah teplôt 30-200 °C

- Časovač

- Odložený štart

- Nepriľnavý nerezový fritovací kôš

- Možnosť umyť fritovací kôš v umývačke

- Dotykovo ovládaný displej

Na čo sa zamerať pri výbere teplovzdušnej fritézy?

Pri vývoji fritézy Inovation 3 v 1 sme dbali na splnenie najdôležitejších kritérií, ktorými by ste sa mali riadiť pri výbere aj vy:

- Funkcia

- Vysoký výkon

- Dostatočné rozpätie teploty

- Premyslená konštrukcia

- Bezpečnosť pri používaní

- Jednoduché ovládanie s údržbou

Teplovzdušná fritéza, parný hrniec a gril v jednom prevedení tak spĺňa požiadavky najnáročnejších užívateľov a pripraví vám všetky vaše obľúbené pokrmy v tom najzdravšom prevedení.

Čo všetko vie G21 Inovation?

Využiť môžete prednastavené programy:

Hranolky

Kurča

Ryža

Fritovanie (Air Fry)

Grilovanie/fritovanie s parným varením (Steam Fry)

Parné varenie (Steam)

Alebo si zvoľte vlastné nastavenie, ktoré vám pripraví obľúbený pokrm priamo na mieru. Veľkým pomocníkom vám bude aj časovač alebo funkcia odloženého štartu, vďaka ktorej vás bude čakať čerstvo pripravený obed či večera pri návrate z výletu alebo z práce. Prípravu jedla si vďaka časovaču s odloženým štartom môžete naplánovať aj podľa ďalších jedál, ktoré sa chystáte podávať - ​​hranolky sa začnú robiť, až bude mäso v rúre pred dopečením a podobne.

Jednoduché ovládanie už sme spomínali, ale viete, že šikovných vychytávok má G21 Inovation viac?

- Špeciálne karbónové výhrevné teleso – výkonnejšie ako halogénové výhrevné telesá

- Hlavná nádoba fritézy je vyberateľná a po použití ju môžete bez obáv umyť v umývačke riadu

- Fritéza má vlastnú nádobu na vodu na parné varenie, takže vodu nemusíte strážiť ani dolievať

- Súčasťou fritézy je aj nádobka na kondenzovanú vodu

- Nepriľnavý fritovací/grilovací rošt na grilovanie alebo fritovanie s minimom tuku

- Silný ventilátor s rovnomerným rozvádzaním tepla

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!