Menu
Nákupný košík

Vysávač tyčový ROVUS STORM VAC 2v1

Vysávač tyčový ROVUS STORM VAC 2v1
Dočasne nedostupný
Vysávač tyčový ROVUS STORM VAC 2v1
  • Dostupnosť tovaru: Dočasne nedostupný
  • Model: 06427030
  • EAN: 7630054123306
42,13€

Vysávač tyčový ROVUS STORM VAC 2v1

Vysávač Rovus Storm Vac je ideálny vysávač na rýchle upratovanie celého domu. Je multifunkčný a z tyčového vysávača na ručné ho zmeníte jediným cvaknutím. Ľahko manévrovateľný dizajn ponúka všetky výhody klasických bezšnúrových vysávačov, pričom motor s napájaním poskytuje výkonnú saciu silu, ktorá si poradí s akýmkoľvek neporiadkom od omrviniek až po chuchvalce prachu.

Využite silu konvenčných a ručných vysávačov

Bez ohľadu na to, či potrebujete vyčistiť koberce, jemné pokrovcov, tvrdé podlahy, kachličky či dokonca zaprášené stropný ventilátor, vysávač Rovus Storm Vac si poradí s každou úlohou, ktorú pre neho máte.

Ľahký a dobre manévrovateľný dizajn ponúka všetky výhody klasických bezšnúrových vysávačov a výkonný motor s napájaním má saciu silu dostatočne výkonnú na to, aby si poradila s akýmkoľvek neporiadkom. Zabudnite na veľké vysávača, nepraktické metly a špinavé prachovky! S vysávačom Rovus Storm Vac si môžete uľahčiť život a znížiť námahu, ktorú vynakladáte na upratovanie!

Štandardné tyčový vysávač rýchlo zmeníte na ručný vysávač

Vysávač Rovus Storm Vac hravo zvládne všetky upratovacie úlohy v každom rohu vašej domácnosti. V štandardnej polohe je to tyčový vysávač so spoľahlivou a výkonnou sacou silou. Vďaka svojmu manévrovateľný dizajnu jednoducho vysaje omrvinky pod kuchynským stolom, vlasy z kúpeľňového koberca alebo chuchvalce prachu spod pohovky.

Jediným cvaknutím uvoľníte dlhú rukoväť a vysávač Storm Vac sa rýchlo premení na všestranný ručný vysávač. Hravo s ním upracete neporiadok na kuchynskej linke, odstránite prach z poličiek s knihami a vyčistíte vaše obľúbené kreslo.

HEPA filter zaručuje zdravé prostredie vo vašom domove

Vysávač Rovus Storm Vac má bezvreckový dizajn s umývateľným HEPA filtrom a zásobníkom na prach. Efektívne filtruje a zachytáva malé čiastočky a mikroskopické spúšťače alergií, ako sú prachové roztoče, spóry plesní a zvieracie chlpy. Zároveň zabraňuje ich uniknutie späť do vzduchu a vytvára zdravé životné prostredie pre celú vašu rodinu.

Bezvreckový dizajn navyše pomáha šetriť peniaze z dlhodobého hľadiska, pretože už nebudete musieť kupovať nové vrecká, a zásobník na prach dá sa jednoducho vyčistiť pod tečúcou vodou.

nízka hmotnosť

Váha vysávače Rovus Storm Vac V2 činí len 2,37 kg, umožňuje tak spotrebič ľahko presunúť kamkoľvek po celom byte. Aj keď pri upratovaní domácnosti musíte prekonávať schody, pri prenášaní vysávača Rovus Storm Vac V2 sa nezapotíte.

Technické parametre:

- dĺžka kábla: 5 m

- výkon: 600 W

- hlučnosť: 77

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!