Menu
Nákupný košík

Vysávač tyčový ROVUS NANO MULTIUSE

Vysávač tyčový ROVUS NANO MULTIUSE
Vysávač tyčový ROVUS NANO MULTIUSE
Vysávač tyčový ROVUS NANO MULTIUSE
Dočasne nedostupný
Vysávač tyčový ROVUS NANO MULTIUSE
Vysávač tyčový ROVUS NANO MULTIUSE
Vysávač tyčový ROVUS NANO MULTIUSE
Vysávač tyčový ROVUS NANO MULTIUSE
 • Dostupnosť tovaru: Dočasne nedostupný
 • Model: 06431976
 • EAN: 7630054149917
95,03€

S týmto ľahkým bezdrôtovým vysávačom ROVUS NANO MULTIUSE 2v1, ktorý čistí na nano úrovni, ľahko upracete aj ťažko prístupné miesta. Filter HEPA H13 poskytuje 99,95% úspešnosť čistenie a zaisťuje, že bude späť do vášho domova odvádzaný len čistý vzduch. Použite ho ako tyčový vysávač na vyčistenie podláh alebo ako ručný vysávač, s ktorým dosiahnete, kam bude treba. Vydrží vysávať dlhšie ako 30 minút na jedno nabitie.

Rýchlejšie a jednoduchšie upratovanie celého domu

Zbavte sa jednoducho špiny, prachu, zvieracích chlpov a ďalších nečistôt s novým univerzálnym tyčovým vysávačom Rovus Nano, kompaktným riešením pre domáce upratovanie 2v1, ktoré kombinuje bezdrôtovú flexibilitu s výkonnou sacou silou. Navyše sa vďaka filtru HEPA H13 zbavuje alergénov, dráždivých látok a nepríjemných zápachov. Privítajte náš nový prírastok v rade Rovus Nano.

Pokročilá filtrácie pre skutočne čistý vzduch

Vzduch, ktorý vysávač nasaje, musí tiež von a menej efektívne vysávače môžu so vzduchom vypúšťať tiež jemné častice prachu, alergény a dalšie dráždivé látky, ktoré vo vašom dome pôsobia nepríjemne a môžu dráždiť pokožku či pľúca vás i vašich blízkych. Preto je tento vysávač 2v1 vybavený vysoko kvalitným filtrom HEPA H13 s účinnosťou čistenia až 99,95%, ktorý odstraňuje aj tie najmenšie nanočastice a vypúšťa späť do vášho domova len čistý, čerstvý a zdravý vzduch.

Vydajte sa tam, kam obyčajný vysávač nemôže s všestrannosťou 2v1

Tento kompaktný, ľahký a bezdrôtový vysávač 2v1 váži len niečo málo cez 1 kg, takže sa ľahko pohybuje po vašej domácnosti, a dokonca zvládne vyčistiť aj priestory, kam sa bežný objemný vysávač nedostane. Nemusíte kupovať dva rôzne vysávače, aby ste si mohli užiť dosah tyčového vysávača a presnosť vysávača ručného. Vymeňte nástavce a použite ho ako ručný vysávač pre vyčistenie kuchynských dosiek, pracovných plôch a ťažko prístupných miest doma, v kôlni, garáži alebo v aute - kdekoľvek to bude potrebné.

Cyklonická sila s praktickým vysávačom

Dobíjacie batérie dokáže ponúknuť viac ako 30 minút plného cyklónového výkonu so saním o tlaku 12 kPa, čo je dosť na zvládnutie akýchkoľvek nečistôt u vás doma. Bezvreckový dizajn využíva ľahko vyprázdniteľnú nádobu s objemom 0,5 l. To znamená, že už sa nikdy nebudete musieť starať o nákup drahých alebo ťažko dostupných sáčkov do vysávača.

Sada obsahuje:

 • Hubicu s kefou na čalúnenie
 • Nabíjačku
 • Telo prístroja
 • Nástenný vešiak
 • Hadicu
 • Držiak na hubicu
 • Hlavu s kefou
 • Štrbinovú hubicu

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!