Menu
Nákupný košík

Výrobník popcornu GUZZANTI GZ 135 retro

Výrobník popcornu GUZZANTI GZ 135 retro
Výrobník popcornu GUZZANTI GZ 135 retro
Dočasne nedostupný
Výrobník popcornu GUZZANTI GZ 135 retro
Výrobník popcornu GUZZANTI GZ 135 retro
Výrobník popcornu GUZZANTI GZ 135 retro
  • Dostupnosť tovaru: Dočasne nedostupný
  • Model: 06425643
  • EAN: 8594186720682
57,32€

Výrobník popkornu GUZZANTI GZ 135 retro

Cítíte tu omamnou vůni pražené kukuřice?

Kto z nás má originálnu chuť, ktorá robí rozline na jazyku, ako vložíš do úst voňavý, čerstvě upražený popcorn! Táto zdravá a skvělá pochoutka umožňuje zahnat chmury, potěšit deti a rozproudit mnoho párty. Dokonalý popcorn pripravíte jedině doma! Vyberte si dizajnový popkornovač Guzzanti GZ 135 v červenom retro prevedení s padesátovými puškami, ktoré vyrobíte v priebehu pár minút nezaujímavým a nejchutnějším občerstvením!

Zdravý a chutný desiatu

Popcorn, veľmi veľmi obľúbená pochoutka detí aj dospelých, môže natrvalo zabiť vo svojej domácnosti! Už nemusíte kupovať popcorn neprodyšně uvězněný v igelitových sáčcích nevalných kvalitách, ktorí stratili na chuti. S popkornovačem Guzzanti GZ 135 a máte doma ľahko a ľahko vyrobiteľné dokonalé občerstvenie v rôznych příchutích. Na svoje si prídu milovníci slaného, ​​máslového, sladkého či možného pálivého popcornu. Existujú jedna štýlová osoba, ktorá dodáva svoju jedinečnú šarm.

Upražen během doby

Najpredávanější popkornovač Guzzanti GZ 135 účinne pripravený čerstvý a krupavý popcorn zo cca 80 - 100 g z kukuřice za necelých 5 minút. Počas očakávania považujeme za vhodné pre celú rodinu. K dispozícii je halogénové ohrev a má teflonový povlak, ktorý zaisťuje vyrovnávací vypukanie kukuřice při vhodných výsledcích.

Praktická servírovací miska

Nespornou náhodou tohoto popkornového stroje sú prípadné modely, ktoré sú servírovacie miska, ktoré sú súčasťou výrobného procesu a mohou být jako víko. Po upražení kukuřice celý popkornovač umožňuje "prevrátiť" a hotové občerstvenie už máte nachystaný v misce. Pred prípravou občerstvenia stačí pridať len jednu lžičku oleja alebo tuku, vyhľadať dosiahnete výraznejší a jemnější chuti. Horký vzduch posléze vyčaruje perfektný popcorn, ktorý môže vylepšiť vaše obľúbené příchutěmi.

Rozměry (V x Š x H) 24 x 28 x 28 cm

Váha 2 kg

Max. příkon 850 W

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!