Menu
Nákupný košík

Výrobník ľadu GUZZANTI GZ 120

Výrobník ľadu GUZZANTI GZ 120
Dočasne nedostupný
Výrobník ľadu GUZZANTI GZ 120
  • Dostupnosť tovaru: Dočasne nedostupný
  • Model: 06422865
  • EAN: 5050370094203
172,47€

Výrobník ľadu GUZZANTI GZ 120

To pravé ľadové osvieženie s výrobníkom ľadu Guzzanti!

Je vaša mraziaci kapacita na ľadové kocky nedostačujúce? Ak si chcete dopriať hojné množstvo týchto osviežujúcich kociek do letných nápojov a sektov, skvele vám poslúži nadčasový výrobník ľadu Guzzanti GZ 120 v striebornej farbe, ktorým vás presvedčí svojou nadštandardnou kvalitou, starostlivým spracovaním a ľúbivým dizajnom.

Domov, do kaviarne, do kancelárie

Ak vám niečo môže priniesť dokonalé potešenie v horúcich dňoch, tak je to chvíľka odpočinku pri ľadovo vychladeného nápoja. Či už zvolíte osviežujúce mätové mochito, ľadovú kávu alebo povzbudzujúce pohárik sektu po náročnom dni, vždy vám príde vhod výrobník ľadu Guzzanti. Vďaka svojej výkonnosti nájde uplatnenie nielen v domácnostiach, ale skvele poslúži aj v kanceláriách či malých kaviarňach a cukrárňach.

Ohromujúce množstvo ľadových kociek

Guzzanti GZ 120 sa stane výborným spoločníkom, ktorý bez odvrávania vyrobí až 12 kilogramov ľadových kociek počas 24 hodín. Jednoduchým prepočtom sa dostaneme na výkon 0,5 kilogramov za jednu jedinú hodinu, pričom kapacita nádoby na ľad dosahuje 600 gramov. Už vás neprekvapí žiadna nečakaná návšteva. Počas 60 minút potrebných na uvítacom rozhovorom a usadenie budú mať všetci milovníci ľadovej triešte svoj nápoj na stole.

Užívateľský komfort

Prístroj vyniká jednoduchým a komfortným ovládaním. Nepotrebujete žiadny prívod vody, postačí naplniť nádrž s objemom 2,1 litrov čistou vodou a uviesť do chodu stlačením jedného tlačidla. Na prázdnu nádobu na vodu alebo naopak na plnú nádobu na ľad vás upozorní indikátor. Užívateľský komfort zvyšuje vyberateľná nádoba, čo bude pri výrobe veľmi praktické.

Voľba veľkosti

Poteší vás aj možnosť zvoliť si z dvoch rôznych veľkostí kociek zodpovedajúci vašim predstavám. Výrobník ľadu Guzzanti ponúka moderný dizajn s priehľadným vekom, ktoré umožňuje jednoduchú vizuálnu kontrolu pri procese výroby ľadu. Súčasťou je tiež lopatka na ľad pre ľahkú manipuláciu s ľadovými kockami.

Hmotnosť: 9.3 kg

Príkon: 150 W

Objem nádoby: 2.1 l

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!