Menu
Nákupný košík

Termoska DEERMA DR050

Termoska DEERMA DR050
Novinka
Termoska DEERMA DR050
  • Dostupnosť tovaru: Skladom
  • Model: 06440250
  • EAN: 6955578037542
26,45€

Elektrický hrnček na horúcu vodu Deerma DR050

Deerma DR050 je univerzálne zariadenie, ktoré môže slúžiť ako prenosná rýchlovarná kanvica a termoska. Umožňuje nielen variť vodu, ale aj udržiavať jej teplotu vďaka funkcii termosky. Výrobok zaisťuje bezpečnosť používania a je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, ako je nerezová oceľ 304. Jej objem je 350 ml. Uzáver termosky bude dobre fungovať aj ako hrnček. Je dostatočne ľahká a praktická, aby vás mohla sprevádzať takmer kdekoľvek – doma, v práci alebo na cestách.

Váš nepostrádateľný spoločník

Zaistite si možnosť pripraviť si aromatickú kávu, horúci čaj alebo instantnú polievku, nech ste kdekoľvek. Alektrický hrnček DR050 je mimoriadne ľahký a prenosný - ľahko ho uložíte do tašky alebo batohu. Nebude vám tak príliš na obtiaž. Navyše jeho spotreba energie predstavuje iba približne 300 W. Môžete ho teda ľahko používať aj na miestach s obmedzeným odberom energie, ako sú ubytovne alebo hotely.

Uvarí vodu a udrží ju teplú

Keď ho odpojíte od napájania, nápoj vo vnútri zostane ešte nejaký čas teplý, rovnako ako v bežnej termoske. Umožňuje to trojvrstvová tepelná izolácia. Prístroj bol tiež vybavený špeciálnym bezpečnostným ventilom a 3 vetracími otvormi, ktoré zaisťujú rovnomerné odparovanie. Vďaka tomu je jeho používanie ešte bezpečnejšie.

Pohodlné používanie

Termoska je navrhnutá tak, aby vám poskytovala maximálne pohodlie. Jej jednoduché ovládanie je umožnené jediným tlačidlom. Protišmyková silikónová podložka umožňuje stabilné postavenie zariadenia na zvolenom povrchu a odnímateľný kábel uľahčuje prepravu a skladovanie. Nemusíte sa báť, že by termoska vytiekla – špeciálne tesnenie tomu zabraňuje. Veko výrobku je možné použiť ako hrnček - nemusíte tak zaťažovať tašku alebo batoh.

V záujme bezpečnosti

Nebojte sa, že sa spálite. Termoska je vybavená trojvrstvovou tepelnou izoláciou, vďaka ktorej sa jej povrch nadmerne nezahrieva. Vnútro prístroja je vyrobené z nerezovej ocele 304, ktorá je bezpečná pri styku s potravinami. Použitá technológia navyše minimalizuje riziko množenia baktérií. Výrobok je okrem iného chránený aj proti prehriatiu.

Technické parametre:

- Menovité napätie: 220V

- Menovitý výkon: 300W

- Menovitá frekvencia: 50 Hz

- Kapacita: 350 ml

- Rozmery: 81x81x217 mm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!