Menu
Nákupný košík

Strúhadlo DELIMANO BRAVA

Strúhadlo DELIMANO BRAVA
Strúhadlo DELIMANO BRAVA
  • Dostupnosť tovaru: Skladom
  • Model: 06430112
  • EAN: 7630033962575
20,58€

Strúhadlo Delimano Brava je ručné ovládané, malé a jednoduché príslušenstvo pre prípravu ingrediencií na varenie. Obsahuje 3 vymeniteľné bubny kompaktného dizajnu, ktoré vám ušetria čas, námahu a priestor v kuchyni. Ak ste jedným z tých ľudí, ktorí milujú inovácie v kuchyni a nemajú radi klasická strúhadlá, bude toto strúhadlo Brava váš najobľúbenejší kúsok v kuchyni. Ručné ovládanie je veľmi jednoduché, bez prívodného kábla a elektriny. Jednoducho vyberte jeden z kotúčov, otočte rukoväťou a užívajte si strúhanie.

Lepšie výsledky s menším úsilím

Pripravte si syr na pizzu alebo omeletu, nastrúhajte jablko na koláč, zemiaky na zemiakové placky a oveľa viac .. počas okamihu máte nastrúhané orechy alebo plátky ovocia. So strúhadlom Delimano Brava môžete všetky tieto činnosti urobiť v priebehu niekoľkých minút jednoduchými pohybmi. Navyše krájač je posadený tak, že strúhané kusy samy padajú, takže sa nič neupchá.

Bezpečné a jednoduché použitie

Delimano Brava je vybavené plastovým krytom, ktorý je transparentný, takže sa môžete pozerať, ako prebieha proces strúhania. Nože sú vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele a ostatné časti sú vyrobené z plastu bez obsahu BPA, ktorý je bezpečný pre vaše zdravie a môžete ho ľahko umyť v umývačke riadu. Spodná časť je vybavená prísavkami, ktoré zaisťujú, že strúhadlo drží na svojom mieste.

Delimano Brava strúhadlo má všetky funkcie, ktoré potrebujete. Rýchlo a ľahko strúha bez únavy rúk. Veľká rukoväť, ostré nože a prísavky pre pohodlné a bezpečné používanie. 3 ľahko vymeniteľné druhy nožov - jemné strúhanie, hrubé strúhánie a krájanie.

Nerezová oceľ a ABS plast pre jednoduché umývanie v umývačke riadu. Kompaktný dizajn pre jednoduché ukladanie.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!