Menu
Nákupný košík

SodaStream sada SPIRIT slivková

SodaStream sada SPIRIT slivková
Dočasne nedostupný
SodaStream sada SPIRIT slivková
  • Dostupnosť tovaru: Dočasne nedostupný
  • Model: 06423961
  • Dalšie naskladenie: 30.04.2021
  • EAN: 8719128115474
91,10€

SodaStream sada SPIRIT slivková

SodaStream Spirit SLIVKOVÁ výrobník perlivej vody

+ Výrobník na prípravu čerstvej perlivé vody doma

+ Limitovaná edícia s extra výbavou

+ Špeciálne dôstojná SLIVKOVÁ farba spojovaná podvedome s mocou a bohatstvom sa hodí k čiernym aj bielym tónom vo vašej kuchyni

+ Model Spirit pracuje na mechanickom princípe bez elektrickej siete i batérií

+ Kompletne nová moderná vnútorná konštrukcia výrobníku

+ Víťaz testu výrobníkov perlivom vody časopisu dTest

+ O vašu pohodlnejšiu obsluhu sa stará šikovný systém uchytenia fľaše zacvaknutím namiesto skrutkovanie

+ Môžete použiť veľké opakovane použiteľné fľaše SodaStream označené ako Fuse (1 l) alebo SodaStream fľaše malé (0,5 l)

+ Bombička s náplňou potravinárskeho CO2 plynu SodaStream vám vystačí až na 80 litrov perlivé vody

+ Doporučená maloobchodná cena plynovej náplne 199 Sk, tj. Náklady na doma pripravenú perlivú vodu už od 2,57 Sk / liter

+ Náplň potravinárskeho CO2 plynu z originálnej plniace linky SodaStream je pod naším trojnásobným dohľadom na nezávadnosť

+ Bombičku sa spotrebovanú náplňou vám vymeníme za naplnenú v obchodoch nablízku okolo vás za cenu náplne

+ Prípadné ďalšie otázky rada odpovie naša zákaznícka linka 730 840 480 či info@sodastream.cz

Ak patríte do početného klubu priaznivcov perlivé vody, asi si dokážete rýchlo vybaviť, ako strastiplnú či dokonca nemožný môže byť spontánny nápad dopriať si vodu v perlivé "odrode", toľko obľúbené v našich kruhoch. V prípade dnes už prekonaného systému vody balenej do fliaš na jedno použitie ju jednak musíte mať zrovna nakúpené a pri ruke. Neskôr, a to hlavne, je tento spôsob konzumácie vody spojený s strašným množstvom plastového odpadu, ktorý takto čoby ľudstvo rok za rokom Vŕšime do sveta, vo ktorý žije. Úplne zbytočne. Avšak viete, že zvyk je železná košeľa, preto okolo seba denne môžete uvidieť zástupy tiahnuce sa k autám a do svojich domovov obťažkané balíky fliaš s vodou na jedno použitie, bez toho, aby premýšľali, prečo to robia.

Teraz si predstavte ten pocit, že stačí natiahnuť ruku, kedykoľvek dostanete chuť sa napiť, a za pár sekúnd v nej máte pohári skvelé perlivé vody. Len tak samotné, s kúskom červenej maliny, šťavnato oranžového pomaranča či iného ovocia alebo príjemne osladenie skvelým sirupom s poriadnym obsahom ovocnej šťavy. Bez zložitého premýšľania, vody perfektne čerstvé a vychladené a hlavne, nikde doma sa vám neobjaví plastový bodrel, o ktorý budete zakopávať tak dlho, až sa konečne prehovorím s ním zájsť do kontajnera na triedený odpad. Aby vaše raz použité plastové fľaše možno skončili dôkladne roztriedené s ostatným plastovým odpadom kdesi v spaľovni alebo na skládke. Totiž, zďaleka nie všetok odovzdaný plastový odpad dnes vieme ďalej zmysluplne využiť.

S výrobníkom perlivé vody SodaStream jednoducho naplníte čerstvo natočenú vodou našu opakovane použiteľnú fľašu, vložíte ju do výrobníka, podržíte ovládacie tlačidlo a za pár sekúnd vám potravinársky CO2 plyn z bombičky vloženej do zadnej časti prístroja pripraví skvelú perlivú vodu, ktorá čerstvými pramienky len řetízkuje. Stačí sa rovno napiť, alebo si fľašu môžete vziať so sebou na cestu do školy, práce, športového centra či na výlet. A pretože sú fľaše SodaStream opakovane použiteľné, kedykoľvek si ju naplníte znova. Teda ide v podstate o fľašu tak povediac bezodnú.

Už asi začínate tušiť, že zaobstarať si domov výrobník perlivej vody SodaStream je môže byť veľmi dobrý nápad. Ale ktorý z výrobníkov SodaStream si vybrať, že?

Výrobník SodaStream SPIRIT patrí konštrukčne k našim najmodernejším výrobníkom a pre vaše pohodlie sme ho vlkepšili raz skvelú vychytávkou. Fľaša s vodou do neho nesmusíte zdĺhavo

skrutkovať, pretože vďaka špeciálnemu uchyteniu stačí zasunúť a zacvaknúť. SPIRIT vás navyše zaujme prekvapivo tichou prípravou perlivé vody, jeho tvar dobre vyzerá a pracuje na mechanickom princípe. K prevádzke teda nepotrebuje elektrickú sieť ani batérie a ovládate ho stlačením mechanického ovládače. Opakovaným počtom stlačenie si poviete, ako približne má vaša perlivá voda byť. vďaka podarenému naladenie svojich vlastností sa práve SodaStream SPIRIT stal krátko po svojom uvedení na trh víťazom veľkého testu výrobníkov perlivé vody časopisu dTest.

Súčasťou základnej výbavy všetkých výrobníkov perlivé vody SodaStream je okrem samotného výrobníku súčasne aj jedna veľká základná opakovane použiteľná fľaša s objemom 1 liter, v prípade výrobníku SPIRIT v tvare označovaná ako FUSE, a ďalej bombička s prvou náplňou potravinárskeho CO2 plynu naplneného pod trojnásobným dohľadom na nezávadnosť priamo u značky SodaStream. Limitovaná edícia potom pridáva aj špeciálne výbavu, ktorá poteší predovšetkým dámy. Jedná sa o jednu dámsku fľašu do kabelky s objemom 0,6 litra a dve štýlové poháre SodaStream s výrazným vzorom z vlniek o objemu 330 ml každá pre vychutnanie vašej čerstvo pripravené perlivé vody. To všetko sme vylepšili aj dôstojnú farbou SLIVKOVÁ, ktorá je atraktívnym odtieňom fialovej, podvedome spájaným s mocou a bohatstvom.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!