Menu
Nákupný košík

SodaStream sada SPIRIT BLACK Pepsi MegaPack

SodaStream sada SPIRIT BLACK Pepsi MegaPack
Dočasne nedostupný
SodaStream sada SPIRIT BLACK Pepsi MegaPack
  • Dostupnosť tovaru: Dočasne nedostupný
  • Model: 06431263
  • EAN: 7290113763944
89,26€

Pepsi edícia Spirit Black Pepsi Megapack je balenie s kompletnou výbavou všetkého, čo potrebujete pre prípravu vašej vlastnej domácej perlivej vody v pohodlí domova. V balení nájdete výrobník Sodastram, 1l fľašu a bombičku s potravinárskym CO2 plynom na výrobu až 80 litrov perlivej vody, príchuť pepsi max a testovacie príchute.

Výrobník Spirit pracuje na jednoduchom mechanickom princípe. To znamená, že si vždy pripravíte svoju obľúbenú perlivú vodu jednoduchým stlačením ovládacieho tlačidla. Počtom a dobou stlačenia si sami zvolíte, ako veľmi má byť vaša voda perlivá. Výrobník radu Spirit disponuje jednoduchým systémom uchytenia fľaše. Fľašu stačí do výrobníku zasunúť a zacvaknúť. Odpadá tak zdĺhavé skrutkovanie fľaše do výrobníka.

K príprave čerstvej perlivej vody vo vašom výrobníku SodaStream slúži náplň potravinárskeho CO2 plynu, ktorá je ukrytá v bombičke pod príklopom v zadnej časti. Náplň potravinárskeho plynu pochádza z vlastnej plniacej linky, a preto sa môžete spoľahnúť hneď na trojnásobnú starostlivosť a nezávadnosť.

1. Bombičku SodaStream pred každým novým naplnením starostlivo vypláchneme pod vysokým tlakom.

2. Bombičku naplníme CO2 plynom výhradne v čistej potravinárskej kvalite, pravidelne kontrolovanej laboratóriom.

3. Každú bombičku nakoniec zapečatíme charakteristickým modrým prezlečeným rukávikom nasadeným na ventil bombičky (pečať). To aby ste mali istotu, že náplň pochádza z našej plniace linky a na jej čistotu a nezávadnosť sa môžete spoľahnúť.

Prečo teda ďalej ťahať ťažké plastové fľaše? S výrobníkom Sodastream si pripravíte toľko čerstvej perlivej vody, koľko budete chcieť a všetko v pohodlí vášho domova. Preferujete ochutené nápoje? Nevadí aj pre vás je výrobník Sodastream určený. V našej ponuke nájdete originálne príchute Sodastream, ktoré sú špeciálne vyrobené pre ochutenie perlivej vody.

Obsah balenia:

  • Výrobník domácej perlivej vody SodaStream Spirit
  • Bombička s potravinárskym CO2 plynom až na 80l perlivej vody
  • 1ks veľká opakovane použiteľná nápojová fľaša typu Fuse 1 liter
  • Pepsi Max 440 ml

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!