Menu
Nákupný košík

Šejker G21 beECO Fitness 450ml zelený

Šejker G21 beECO Fitness 450ml zelený
Šejker G21 beECO Fitness 450ml zelený
  • Dostupnosť tovaru: Skladom
  • Model: 06427913
  • EAN: 8595627420307
10,26€

Šejker G21 beECO Fitness 450ml zelený

Fitness shaker z ekologického materiálu s ideálne veľkým pitným otvorom a skvele tesniacim viečkom s poistkou udrží namiešané teplé aj studené nápoje v požadovanej teplotě.Rozhodli sme sa tak so znečistením našej planéty zatočiť a vyrobili sme ekologické shaker beECO z pšeničnej slamy - Wheat Straw. Skvele sa hodí pre športovcov so záujmom o prírodu aj zdravý životný štýl, do domácnosti, v ktorej ľudia myslia na udržateľnosť našej planéty. Oceníte ich tiež pri cestovaní alebo kempovaní a pobytu v prírode, pri náročných turistických i horolezeckých výpravách alebo každodenné návšteve fitka. Beháte, jazdíte na bicykli alebo vás baví zimné športy? S beECO Fitness shakerom si môžete osviežujúci či teplý nápoj namiešať kdekoľvek a pohodlne ho upíjať.

Pitím proteínového nápoja, kávy, čaju alebo osviežujúci limonády z fitness shakera G21 beECO pomáhate prírode. Riad z tohto materiálu môžete používať opakovane, takže sa nejedná o jednorázovky, ktoré by bolo treba po každom použití likvidovať.

Miešaj a pi kdekoľvek

Aby ste mohli používať fitness shaker G21 beECO skutočne kdekoľvek a kedykoľvek, vybavili sme ho príslušenstvom pre ľahké rozmiešanie sypkých prímesí a skrutkovacím viečkom, ktoré skvele tesní. Nemusíte sa teda báť, že sa vám nápoj vyleje. Otvor na pitie sa zatvára viečkom s poistkou, vďaka ktorej viečko nestratíte. Fľaša sa shakerom pre športovcov beECO Fitness sa príjemne drží, dobre sa z nej pije a pekne vyzerá.

Odolnosť a praktickosť

Praktická G21 beECO Fitness fľašu s viečkom odolá teplotám od -20 °C do 100 °C. Môžete ju tak bez obáv naplniť vychladeným proteínovým nápojom, ľadovou drťou, osviežujúcim džúsom, teplým čajom aj horúcou kávou.

TIP: Riad beECO môžete umývať v umývačke, ale vlastne prečo? Za šetrnejšie a rýchlejšie opláchnutie rúk v dreze vám príroda poďakuje viac.

Veľkou prednosťou cestovného shakera beECO Fitness je pevnosť a odolnosť voči zachytávaniu pachov. To by, samozrejme, z čistého slamového odpadu nebolo možné, preto sme zvýšili odolnosť všetkých beECO pitných kelímkov a fliaš pridaním podielu potravinárskeho plastu. Zdravotne nezávadný potravinársky plast zaistí eko riadu dlhšiu životnosť a vďaka možnosti opakovaného niekoľkoročného používania šetríte prírodu, prírodné zdroje i ovzdušie.

Čo to je Wheat Straw?

Surovina, ktorá by sa inak nevyužila, dostala nový život. Pšenica je druh obilia, ktorý sa najčastejšie používa na výrobu chleba, múky alebo pšeničného lepku. Materiál našich výrobkov vznikol spracovaním zvyškov zozbieraných klasov, ktoré sú ideálnou voľbou pre výrobu prírodných plastov.

Slúži, aj keď doslúži

Po zbere pšenice obsahuje vedľajší produkt - lignín. Ten je dôležitou stavebnou zložkou všetkého dreva a niektorých rastlín zabezpečujúci spevnenie celulózovej molekúl v rámci bunkových stien. V kombinácii s cukrom môže byť lignín premenený na bioplast odbúraním celulózy, obsiahnuté v pšeničnej slame.

Tento proces má na starosti baktérie zvaná Rhodococcus jostii, ktorá sa bežne nachádza v pôde. Produkuje kyselinu, ktorá rozkladá lignín bez zásahu škodlivých chemických látok. Rozklad aromatických lignínu je presmerovaný, aby sa vytvoril produkt aromatické dikarboxylové kyseliny, vďaka ktorému je možné stvoriť polymér z pšeničnej slamy. To je samo o sebe vítanou vzpruhou pre životné prostredie a celú našu planétu.

Chráňte ovzdušia s beECO

Koncentrácia oxidu uhličitého v atmosfére je alarmujúce, preto je vítaný každý krok k jej zníženiu. Pri výrobe syntetických plastov sa totiž do ovzdušia vypúšťajú nebezpečné chemické výpary, ktoré ohrozujú prírodu i nás samotných. Rýchlo navyše rastie aj množstvo metánu v ovzduší, ktorý sa tvorí pri tepelnom rozklade (pyrolýze) plastov.

Zo spomínaných dôvodov sme mysleli na budúcnosť našich detí a vytvorili sme značku beECO, s ktorou môžete vykročiť správnym smerom.

- Shaker G21 beECO Fitness pomáha chrániť našu planétu

- Je vyrobený z Wheat Straw materiálu, ktorý vznikol spracovaním prebytočných zvyškov zozbieraných klasov pšenice

- BPA Free - 50% prírodný materiál

- Je odolný voči zachytávaniu pachov

- Odolá teplotám od -20 °C do 100 °C

- Fľaša sa shakerom beECO Fitness je vhodná pre teplé aj studené nápoje - proteínovej, vitamínové, ovocné šťavy, čaj, káva, džús, voda alebo i ľadová triešť

- Shaker je nealergénny a bezlepkový

Vlastnosti:

- Objem: 450 ml

- Materiál: Wheat Straw / potravinársky plast (polypropylén)

- Farba: zelená

- Rozmery (Š x V x H): 7,6 x 19 x 7,6 cm

- Hmotnosť: 80 g

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!