Menu
Nákupný košík

Robot G21 PROMESSO IRON GREY kuchynský

Robot G21 PROMESSO IRON GREY kuchynský
Dočasne nedostupný
Robot G21 PROMESSO IRON GREY kuchynský
  • Dostupnosť tovaru: Dočasne nedostupný
  • Model: 08859144
  • EAN: 8595627409890
316,49€

Robot G21 PROMESSO IRON GREY kuchynský

Jeden za všetkých - charakteristika kuchynského robota G21 Promesse je presná. S masívnym celokovovým telom, výkonom 1 500 W a neuveriteľne bohatým príslušenstvom zastane všetku prácu pri príprave na varenie, pečenie i mixovanie. Ručíme za neho 4 roky! Mieša, strúha, hnetie. Vďaka špeciálnemu nadstavcu na cukrovinky vytvaruje cukrovinky na všetky druhy osláv a sviatkov. Umele mäso, pripraví rezance, uhnetie vláčne aj tuhšie cesto na kysnutie. Zmixujeme dokonale hladké smoothie a nastrúha všetko od orieškov po tvrdú koreňovú zeleninu.

Skvelý pomer ceny a výkonu

Výkonom 1 500 W sa radí k najsilnejším kuchynským spotrebičom na trhu. V čom je tak skvelý? Preniesli sme technológiu profesionálnych hnetačov do tohto domáceho robota. Vďaka kvalitnému prevedenie, vysokému výkonu i bytelnému telu vám bude doma slúžiť mnoho rokov. Jeho cena je preto veľmi výhodná. Svojim výrobkom veríme, preto vám poskytneme 4-ročnú záruku a to na celý prístroj. Prezrite si ho zo všetkých strán, masívne celokovové telo zaručuje spoľahlivosť, protišmyková úprava navyše stabilitu.

Planetárny systém miešania

Čo to znamená? Metla sa otáča okolo svojej osi a zároveň okolo obvodu misy. Všetky vložené suroviny sa tak premiešajú dokonale a rýchlejšie ako je bežné. Jedná sa o najefektívnejší spôsob miešania, ktorý vám ušetrí čas, strávený v kuchyni. Mysleli sme naozaj na všetko, preto sme nástavce navrhli tak, aby ich výmena bola naozaj rýchla a jednoduchá a nijako vás nezdržiavala. Rovnako tak je to s údržbou a čistením. Kuchynský robot G21 Promesse preto môžete používať bez obáv a s radosťou.

Hnetací hák zvládne umíchat ako kysnuté, tak ťažká cesta. Ušetrí vám tak tú najnepríjemnejšie prácu pri pečení. Domáci chlieb, alebo slivkový či tvarohový koláč tak pre vás už bude hračkou. Miešacia metla poslúži pri príprave treného cesta, tortových zmesí a krémov. Upečte nadýchaný a lahodný tortu alebo múčnik na nedeľné popoludnie. Dezert, ktorý prevonia váš byt a rozplynie sa na jazyku. Balónová šľahacia metla vďaka planetárnemu systému pripraví sneh z bielkov alebo lahodnú šľahačku dokonale a rýchlo. Nástavec na tvarovanie cukroví vám vyčarí cukrovinky presne podľa vašich predstáv. Také, ktoré poteší vaše oči aj chute.

Strúhadlo obsahuje 3 typy nadstavcov, ktoré vám zaručene uľahčí prípravu. Jeden nastrúha oriešky, druhý v priebehu pár sekúnd pripraví dokonale tenké plátky zeleniny, tretí ozdobia vaše špagety syrovou čiapkou alebo najemno nastrúha zemiaky do chrumkavého zemiakovej. Mlynček na mäso obsahuje 3 veľkosti mlecích doštičiek pre rôznu hrubosť mäsa. Príprava sekané, fašírok alebo napríklad výborného tatárskeho bifteku je pre neho hračkou a pre vás radosťou. U kuchynského robota nechýba ani príslušenstvo na výrobu klobás. Vymeňte doštičku z mlynčeka za nadstavec na klobásy a výroba klobás môže začať. Nezabudnite si ku klobáse ukrojiť voňavý domáci chlieb, s ktorým vám pomohol hnetací hák. Na mlynček môžete pripevniť aj disky na cestoviny. Ľahko a rýchlo tak vykúzlite vynikajúce talianske penne, domáci široké rezance alebo tak obľúbené špagety. Aby sa pri výrobe cestoviny nezlepili, sú disky prispôsobené špeciálnymi výbežkami. Mixovanie je pohodlné vďaka praktickej sklenenej nádobe s obsahom 1,6 l. Smoothie alebo napríklad zeleninovú polievku budete mať za chvíľu.

Hlavné výhody:

- Univerzálny robot v celokovovom tele je vybavený 1 500W motorom a protišmykovou úpravou

- Objemná 5,5l nádoba z nerezovej ocele

- Hnetač s planetárnym systémom a vymeniteľnými nástavcami - miesiaci hák, šľahacia metla, a miešacia metla

- Výkonný mixér s nádobou s objemom 1,6 l

- Mlynček na mäso z nerezovej ocele s príslušenstvom na výrobu klobás

- Praktický strouhač a krájač zeleniny obsahuje jemné a hrubé strúhadlo a krájač plátkov

- Nadstavce na výrobu sušienok a cestovín s diskami na špagety, pappardelle, macaroni a tettuccine

Vlastnosti:

- 6 rýchlostí otočného prepínače s LED svetlom

- Masívne celokovové telo

- Planetárny systém miešania

- 5,5 l nerezová miska

- Protišmykové nôžky, zabraňujúci pohybu robotu pri používaní

- Odnímateľná misa a príslušenstvo pre ľahké umývanie v umývačke

- Výkon motora: 1 500 W

- Priemer misy: 24 cm

- Rozmery: 37,5 x 17,5 x 36 cm

- Hmotnosť: 8,7 kg

- Rozmery balenia: 58 x 45,5 x 34,5 cm

- Hmotnosť balenia: 15 kg

Príslušenstvo:

- Nerezová misa s objemom 5,5 l, vrátane priehľadného krytu

- Hnetací hák

- Miešacia metla

- Šľahacia metla

- Mlynček na mäso

- Nástavce na výrobu a plnenie klobás

- Nadstavce na výrobu cukrovinky

- Nadstavce na výrobu cestovín

- Nástavec na strúhanie - 3 druhy strúhadiel

- Sklenený mixér 1,6 l

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!