Menu
Nákupný košík

Rajnica Delimano STONE LEGEND CLASSIC 16cm

Rajnica Delimano STONE LEGEND CLASSIC 16cm
Dočasne nedostupný
Rajnica Delimano STONE LEGEND CLASSIC 16cm
  • Dostupnosť tovaru: Dočasne nedostupný
  • Model: 06429255
  • EAN: 7630054137884
20,56€

Perfektná rajnica na malé každodenné úlohy vo vašej kuchyni

Nahrejte akýkoľvek typ mlieka pre luxusnú horúcu čokoládu, vytvorte omáčky, alebo puding. Táto praktická rajnica má len 16cm a je teda vhodná na plno základných kuchynských úloh. Delimano Stone Legend Classic rajnica je viac, než sa na prvý pohľad zdá. Jej lesklý, červený povrch vyzerá fantasticky.

Rajnica, ktorý zvládne, čo sľubuje

Delimano Stone Legend Classic rajnica je členom radu riadu - Delimano Stone Legend Classic. Táto nádherná rada, známa svojou jasne červenou farbou, je vyrobená z uhlíkovej ocele a smaltu, potiahnutá povrchom, zosilnená časticami kameňa a titánu. To zaisťuje, že budete rajnicu používať po dlhé roky.

Kvantanový povrch - dôvod, prečo všetci milujú tento riad

Hrdinom radu Stone Legend Classic Line je kvantan, najinovatívnejší a najmodernejší typ povrchu na trhu. Kvantan obsahuje častice pravého kameňa, ktoré uchovávajú teplo a do jedla ho vpúšťa postupne, teda si zachová svoju prirodzenú šťavnatosť, vitamíny a chuť. Kamenné častice jedlu naviac dávajú tradičnú chuť, ako by bolo pripravené na kameni.

5 vrstiev s titánom a časticami pravého kameňa

Pre zaistenie extra výkonu je povrch nasprejovaný viac vrstvami. Riad z troch vrstiev už poznáme, ale táto séria má dokonca celých 5. A keď ide o výkon, tieto vrstvy naviac robia naozaj rozdiel ... Aby bol ešte odolnejší, pridali sme častice titánu, ktoré ho zosilňujú a robia ho prakticky nezničiteľný - aj pri použití kovového náčinia.

Priateľské k životnému prostrediu

Kvantanový povrch je ekologický. Všetky materiály použité vo výrobe sú netoxické a 100% bez PFOA, takže do vášho jedla nie sú vypúšťané žiadne chemické škodliviny. Rovnako tak extrémne škrabancom odolný povrch chráni vaše jedlo pred chemikáliami, na rozdiel od niektorých PTFE.

Nízkokalorické varenie a super jednoduché čistenie

Nerobte už si vrásky s pripáleným mliekom - s rajnicou Stone Legend Classic sa nič nepripáli a upratovanie bude hračkou. Môžete variť s minimom oleja a nepriľnavý povrch zaistí, že už sa vám nič nepripáli.

Vlastnosti:

  • Kapacita: 1,4l
  • Materiál: enamel, uhlíková oceľ
  • Povrchový materiál: Quantanium Real Stone
  • Rozmery: 16cm
  • Vhodné do umývačky riadu: Áno
  • Základný materiál oceľ

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!