Menu
Nákupný košík

Pohlcovač pachov do chladničky FILTER LOGIC FFL-201

Pohlcovač pachov do chladničky FILTER LOGIC FFL-201
Dočasne nedostupný
Pohlcovač pachov do chladničky FILTER LOGIC FFL-201
  • Dostupnosť tovaru: Dočasne nedostupný
  • Model: 06425922
  • EAN: 5060511220187
2,98€

Pohlcovač pachov do chladničky FILTER LOGIC FFL-201

Vďaka technológii uhlíkových blokov je DeoTech FFL-201 najnovším doplnkom našej rady chladiarenských náhradných dielov a príslušenstva. Mnoho ďalších dostupných zariadení je naplnené hydrogénuhličitanom sodným - práškom do pečiva. Tento je výnimočne veľmi účinný, pretože médium nevyžaduje požadovaný prúd vzduchu "skrz" a má tendenciu "zhlukovať sa" s obsahom vlhkosti.

Čo dokáže DeoTech odstrániť?

Aktivovaný uhlík je určený na odstránenie všetkých organických molekúl, ktoré spôsobujú zápach - syr, ryby, cesnak, surové mäso. V podstate pachy sú derivované prúdiacim vzduchom, ktorý tieto odlišné 'molekuly' pohltí. Vnútri chladničiek cirkuluje veľa vzduchu. To preto, aby sa udržali chladné, čo je podstatou ich funkčnosti. Avšak sa tu vytvára ideálne prostredie pre širokú škálu organických molekúl, vytvárajúce nepríjemné pachy, ktoré majú byť zachytené a pohltené.

Ako DeoTech funguje?

Aktivovaný uhlík je štandardná médium používané na filtráciu vody - špecialita výrobcov vodných filtrov. Je tiež hojne využívaný vo vzduchových filtrácii pre klimatizačné systémy. Pracuje na báze "miliónov" drobných štrbín nachádzajúce sa na jeho povrchu, ktoré "zachytávajú" organické moduly v médiách. Nielenže sú bloky DeoTech vyrobené z aktívneho uhlíka, ich jadro s voľným prietokom a so stovkami štruktúr podobných včelím plástom dovoľuje vzduchu voľne prechádzať vo väčšom množstve cez médium. Bloky tak poskytujú väčšie množstvo uhlíka, teda viac štrbín a tým sa výrazne zlepšuje filtračný výkon.

Aká je životnosť pohlcovače pachov DeoTech?

DeoTech bloky sú vymyslené tak, aby boli odolné proti vlhkosti i vode, čo znamená, že sa v chladničke nerozpadnú a nedegradujú. Výrobcom odporúčané používanie je šesť mesiacov!

Pokiaľ ho umiestnim na polici, ako si mám byť istý (a), že funguje správne?

Najlepším miestom pre váš DeoTech blok je horná poloha vašej chladničky. Lednice je opatrená malým ventilátorom, ktorý poháňa vzduch - v podstate tlačí studený vzduch najprv do hornej časti chladničky a potom ťahá ho smerom nadol. Vzhľadom k tomu, že studený vzduch má tendenciu padať a horúci vzduch naopak stúpať, spomínaná ventilácia vnútri chladničky dodáva najrovnomernejšie rozloženie tepla v celom chladiacom priestore. Umiestnením bloku DeoTech na hornej polici chladničky zaistíme, že tento blok bude blízko konštantného zdroja prúdu vzduchu. Ak je blok umiestnený v chladničke na správnom mieste, jeho účinok bude citeľný už počas jednej alebo dvoch hodín od jeho inštalácie.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!