Menu
Nákupný košík

Pedikúra WELLNEO SUPREME

Pedikúra WELLNEO SUPREME
Dočasne nedostupný
Pedikúra WELLNEO SUPREME
  • Dostupnosť tovaru: Dočasne nedostupný
  • Model: 06431350
  • EAN: 7630054139734
16,84€

Wellneo® Supreme odstraňovač zatvrdnutej kože bezpečne obrúsi tvrdú, drsnú a suchú pokožku pre okamžite hladké a krásne nohy. Špeciálne tvarovaná rukoväť s odnímateľnou priehradkou na prach obmedzuje neporiadok z odstránenej, odumretej kože. Ideálny pre každého, kto chce, aby jeho nohy vyzerali hladko, zdravo a atraktívne.

Hladké nohy kedykoľvek a kdekoľvek

Wellneo® Odstraňovač odumretej kože je zariadenie napájané batériami, takže ho môžete bezpečne a ľahko používať kedykoľvek a kdekoľvek. Je vybavený výkonným motorom, ktorý generuje neuveriteľných 10 500 ot./min., ktorý úspešne odstraňuje odumretú pokožku a vyhladzuje popraskané päty a prsty na nohách, pričom sa pohodlne používa. Wellneo® Supreme robí nohy krásnymi, hladkými a pripravenými na nové dobrodružstvá.

Prispôsobené vašim potrebám pomocou 2 valčekových hlavíc

Wellneo® Supreme je dodávaný s 2 valčekmi, každý určený pre rôzne typy hrubosti kože. Jeden je skvelý pre vašu pravidelnú starostlivosť o pokožku, zatiaľ čo druhý sa stará o tie tvrdohlavé mozole, ktoré nie a nie zmiznúť. Jednoducho si vyberte hlavicu, ktorú potrebujete, aby ste dosiahli dokonale hladkých výsledkov. Vzhľadom na povahu hlavíc býva často prirodzene opotrebovávanie a je nutná výmena.

Hladké a krásne nohy bez neporiadku

Vďaka svojmu špeciálne ohnutému tvaru a odnímateľnej prachové priehradke zachytáva Wellneo® Odstraňovač Supreme viac odumretej kože a zanecháva na nej menej kožného prachu. Ľahko uchopiteľná rukoväť z neho robí jeden zo štýlovejších elektrických odstraňovačov na trhu.

Vaše nohy si to zaslúžia

Naše nohy každý deň tvrdo pracujú, pretože nesú váhu celého tela, prenášajú vás a udržujú vašu stabilitu. Zaslúžia si vašu pozornosť. S Wellneo® Odstraňovačom Supreme sa môžete ľahko zbaviť tvrdej kože a mozoľov, cítiť sa uvoľnene, sebavedomie a pripravení na letné dni naboso.

  • Vyhladzuje stvrdnutú, suchú kožu
  • Mäkšie a hladšie nohy
  • Je vybavený dvoma minerálnymi valčeky
  • Vhodný pre mokré aj suché použitie
  • Na batérie
  • Jednoduché použitie

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!