Menu
Nákupný košík

Palačinkovač DELIMANO JOY

Palačinkovač DELIMANO JOY
Palačinkovač DELIMANO JOY
  • Dostupnosť tovaru: Skladom
  • Model: 06430111
  • EAN: 7630054133831
28,81€

Čokoládová nátierka s orieškami, puding a šľahačka, marmeláda, či desiata. Bez ohľadu na vašu obľúbenú náplň, s týmto elektrickým palacinkovačom Joy nebola príprava palaciniek nikdy jednoduchšia. Tento užitočný, bezdrôtový pomocník zvládne perfektné palacinky so svojím 800W nepriľnavým povrchom iba za 20 sekúnd.

Vyrobte chutné, tenké palacinky aj bez panvice či oleja

Kto by nemal rád dobrú palacinku? Ten zlatý disk dokonalej chuti, vypražený z jemného cesta - neexistuje lepší spôsob ako začať svoj deň. Prekvapte svojich najbližších perfektnými palacinkami na raňajky, obed, či večeru. Pripravte cesto a nahrejte váš Delimano Palacinkovač Joy. Dostatočne silný na výrobu palacinky za 20 sekúnd. Delimano Palacinkovač Joy je šikovný prístroj na jednoduchšiu výrobu palaciniek. Má nepriľnavý povrch - všetko, čo musíte urobiť, je namočiť nahrievaciu základňu do cesta, počkať 20 sekúnd a perfektne usmažená palacinka je pripravená pre všetkých hladné krky.

Môžete ho použiť na prípravu papierovo tenkých palaciniek, tortil, palačinkových zmotkov, cannelloni, palačinkových jarných závitkov či omeliet.

Kompaktný, bezdrôtový a silný

Kompaktný dizajn prístroja a nastavenia v jedinom kroku vám pomôže variť rýchlejšie a ľahšie s menším množstvom neporiadku, ktorý bude treba upratať. 20cm nepriľnavá plocha pre prípravu je v perfektnej veľkosti na prípravu štandardných palaciniek a rýchlo sa nahrieva, takže príprava vašej raňajkovej objednávky už nezaberie toľko času.

Delimano Palacinkovač Joy má automatickú kontrolu teploty pre optimálne nahrievanie a rukoväť, čo sa nezahrieva. Veľký nahrievací systém zaisťuje tiež rýchle chladnutie, čo predlžuje životnosť produktu, ktorý si tak môžete užívať dlhšie. Vďaka bezdrôtovému dizajnu je ľahké ho používať aj v pohybe. Palacinkovač vám tiež napomáha kontrolovať proces prípravy - stačí zapnúť tlačidlom, svetelný indikátor potom ukáže, kedy je palacinkovač pripravený na použitie.

Doplňujúce informácie

  • 800W
  • veľkosť 20 cm
  • rozmery 20x37,5x8,3cm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!