Menu
Nákupný košík

Malá sova MINI DORMEO EMOTION OWL FAMILY Dedko

Malá sova MINI DORMEO EMOTION OWL FAMILY Dedko
Dočasne nedostupný
Malá sova MINI DORMEO EMOTION OWL FAMILY Dedko
  • Dostupnosť tovaru: Dočasne nedostupný
  • Model: 06432076
  • EAN: 7630054149375
7,49€

Privítajte rodinku roztomilých malých plyšových sovičiek od DORMEO. Nová 16cm vysoká mini sovička Dedko, s ktorou sa deti môžu spriateliť, hrať sa a zdieľať svoje tajomstvá. Rodina je miestom, kde sa deti učia o tomto svete a o sebe samých. Získavajú schopnosť rozvíjať sa, používať svoje zmysly a poznávať hodnoty.

Pomôžte vytvoriť bezpečné, zdravšie prostredie pre deti vo vašom živote oslavou hodnoty rodiny. Vzťahy a putá lásky, ktoré sa vytvárajú už v ranom detstve s tými najbližšími poskytujú silu a sebavedomie potrebné k tomu, aby sme dokázali čeliť výzvam, s ktorými sa všetci stretávame, veľkí i malí. Môžu byť nekonečným zdrojom spokojnosti a radosti po celý náš život.

DEDKO - Miluje krížovky, hádanky a stavanie vecí od nuly, rozpráva tie najvtipnejšie vtipy, učí kartové hry, triky a ukazuje deťom novú hudbu, aj keď je to vlastne stará hudba. Deti mu môžu prezradiť všelijaké tajomstvá, pretože sa im nikdy nebude smiať, ani o nich rozprávať iným. Je to niekto, ku komu môžu vzhliadať bez ohľadu na to, ako veľmi vyrastú.

Mini sovičky majú na krídlach svorky, ktoré môžete spojiť, takže vyzerajú, ako by sa objímali alebo sa držali za ruky.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!