Menu
Nákupný košík

Fľaša na vodu SPOKEY JUMP skladacia

Fľaša na vodu SPOKEY JUMP skladacia
Fľaša na vodu SPOKEY JUMP skladacia
  • Dostupnosť tovaru: Skladom
  • Model: 06433899
  • EAN: 5905339412584
11,33€

Turistická fľaša:

- to je skladacia fľaša na vodu, ktorá sa ľahko prenáša a skladuje,

- vyrobená z vysoko kvalitného, ​​netoxického silikónu bez zápachu, ktorý je vhodný ako pre teplé, tak aj pre studené nápoje,

- má široké hrdlo s tesniacim skrutkovacím vekom pre ľahké plnenie a čistenie,

- má kovovú karabínku, vďaka ktorej ju môžete mať stále po ruke - fľašu s vodou si môžete zavesiť napríklad na batoh,

- je veľmi ľahká, vďaka čomu sa skvele hodí na rodinné výlety, prechádzky, kempovanie a rôzne športové aktivity.

Už nemusíte kupovať nápoje v plastových fľašiach, keď máte k dispozícii modernú skladaciu silikónovú fľašu. Prispejte k ochrane životného prostredia a zvoľte skvelé riešenie pre akúkoľvek situáciu. Špeciálne navrhnutú skladaciu fľašu si so sebou môžete vziať do práce, do školy, na tréning alebo na výlet do prírody. Vďaka možnosti zloženia a rozloženia môžete fľašu ľubovoľne naplniť - maximálny objem fľaše v rozloženom stave je 550 ml! A keď bude fľaša prázdna, ušetríte veľa miesta. Fľašu stačí zložiť a dať do tašky alebo do batohu.

Skladacia silikónová fľaša

Super moderná turistická fľaša na vodu je vyrobená z mechanicky odolného a 100% bezpečného, ​​netoxického silikónu. Je vhodná ako pre teplé, tak aj pre studené nápoje. Nemusíte sa obávať umývania - široké hrdlo uľahčuje čistenie skladacej fľaše a zaisťuje pohodlie pri plnení. Fľaša má navyše dobre tesniace skrutkovacie veko a kovovú karabínku, vďaka ktorej si môžete fľašu ľahko a rýchlo pripnúť na batoh.

Postarajte sa o seba a o životné prostredie

Je špeciálne navrhnutá skladacia fľaša na vodu na každodenné použitie. Nepostrádateľný spoločník každého výletu je tou najlepšou voľbou pre tých, ktorí dbajú nielen na svoje pohodlie ale aj na životné prostredie. Používanie opakovane použiteľnej fľaše obmedzuje používanie jednorazových plastových fľaši na pitie. Buďte EKO!

Ľahká, bezpečná a ekologická

Skladacia silikónová fľaša na vodu netečie a nepohlcuje pachy. Môžete si ju vziať doslova kamkoľvek so sebou – na výlet, na túru alebo na tréning. Vďaka svojmu maximálnemu objemu 0,55 l sa zmestí do každého batohu, nezaberá veľa miesta a zároveň vám dáva možnosť vziať si so sebou veľké množstvo vody kamkoľvek potrebujete. Fľaša je veľmi ľahká - váži iba 206 g! Je to skvelý nápad na darček pre vaše deti, priateľov či rodinu.

Technické parametre:

- materiál: silikón

- hmotnosť: 206 g

- objem: 550 ml

- výška po rozložení: 25 cm

- súčasťou fľaše je aj kovová karabínka

Výrobok bol testovaný v laboratóriu z hľadiska bezpečnosti počas kontaktu s potravinami.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!