Menu
Nákupný košík

Filter do kanvice BRITA MAXTRA PLUS PURE PERFORMANCE 6ks

Filter do kanvice BRITA MAXTRA PLUS PURE PERFORMANCE 6ks
Dočasne nedostupný
Filter do kanvice BRITA MAXTRA PLUS PURE PERFORMANCE 6ks
  • Dostupnosť tovaru: Dočasne nedostupný
  • Model: 06429536
  • EAN: 4006387111601
32,28€

Brita Maxtra Plus Pure Performance nahrádzajú predchádzajúci model filter Maxtra Plus a sú kompatibilné so všetkými filtračnými kanvicami Brita. Vďaka väčšiemu množstvu uhlíka bude vaša filtrovaná voda ešte chutnejšie než doteraz. Brita teraz prichádza s novým a vylepšeným filtrom Maxtra Plus pre tých, ktorí chcú piť chutnú kohútikovú vodu bez obáv z nežiadúcich látok obsiahnutých vo vode. Výhody patrón Maxtra Plus Pure Performance sú v použití aktívneho uhlíka zo škrupín kokosových orechov. Nová filtračná patróna obsahuje viac aktívneho uhlia, ktoré uzatvára chlór a ďalšie látky ovplyvňujúce chuť a vôňu vody. Silné perličky iónomeniče zmäkčujú vodu, pomáhajú chrániť spotrebiče a redukujú ťažké kovy obsiahnuté vo vode. Superjemné sitko naviac zachytáva drobné častice z potrubia, aby ste pili skutočne len čistú pitnú vodu. Pre zaistenie najlepšej filtrácie sa odporúča vymeniť filter po 100 litroch prefiltrovanej vody alebo po 30 dňoch používania.

Patróna obsahuje zmes iónomeniče v podobe živice a aktívneho uhlia. Uhlík absorbuje chlór, pesticídy, herbicídy, zvyšky liečiv a ďalšie organické znečisťujúce látky, zlepšuje chuť a eliminuje pachy. Živica odstraňuje dočasnú tvrdosť, ktorá spôsobuje vodný kameň. Tiež významne znižuje množstvo kovov, ako je meď a olovo nachádzajúce sa vo vode. Filtračné zmes ďalej obsahuje inhibítor, ktorý zabraňuje vzniku a rastu baktérií.

Vhodné pre tieto kanvice:

- Brita Marella, Marella XL, Aluna, Aluna XL, Elemaris, Elemaris XL, Fjord Cool Memo, Fill and Enjoy Style, Fill and Enjoy Flow

- Fill and Enjoy Fun

- Dafi Astra, Omega, Sintra, Luna, Aldo (pri všetkých kanvíc s osadením filtra Unimax)

- Aquaphor Time, Orion, Amethyst, Agat (pri všetkých kanvíc s osadením filtra B100-25)

- Filter Logic Venus

- Bosch Tassimo

- Laica BI-FLUX

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!