Menu
Nákupný košík

Filter do kanvice BRITA MAXTRA PLUS PURE PERFORMANCE 6ks

Filter do kanvice BRITA MAXTRA PLUS PURE PERFORMANCE 6ks
Filter do kanvice BRITA MAXTRA PLUS PURE PERFORMANCE 6ks
  • Dostupnosť tovaru: Skladom
  • Model: 06429536
  • EAN: 4006387111601
32,15€

Brita Maxtra Plus Pure Performance nahrádzajú predchádzajúci model filter Maxtra Plus a sú kompatibilné so všetkými filtračnými kanvicami Brita. Vďaka väčšiemu množstvu uhlíka bude vaša filtrovaná voda ešte chutnejšie než doteraz. Brita teraz prichádza s novým a vylepšeným filtrom Maxtra Plus pre tých, ktorí chcú piť chutnú kohútikovú vodu bez obáv z nežiadúcich látok obsiahnutých vo vode. Výhody patrón Maxtra Plus Pure Performance sú v použití aktívneho uhlíka zo škrupín kokosových orechov. Nová filtračná patróna obsahuje viac aktívneho uhlia, ktoré uzatvára chlór a ďalšie látky ovplyvňujúce chuť a vôňu vody. Silné perličky iónomeniče zmäkčujú vodu, pomáhajú chrániť spotrebiče a redukujú ťažké kovy obsiahnuté vo vode. Superjemné sitko naviac zachytáva drobné častice z potrubia, aby ste pili skutočne len čistú pitnú vodu. Pre zaistenie najlepšej filtrácie sa odporúča vymeniť filter po 100 litroch prefiltrovanej vody alebo po 30 dňoch používania.

Patróna obsahuje zmes iónomeniče v podobe živice a aktívneho uhlia. Uhlík absorbuje chlór, pesticídy, herbicídy, zvyšky liečiv a ďalšie organické znečisťujúce látky, zlepšuje chuť a eliminuje pachy. Živica odstraňuje dočasnú tvrdosť, ktorá spôsobuje vodný kameň. Tiež významne znižuje množstvo kovov, ako je meď a olovo nachádzajúce sa vo vode. Filtračné zmes ďalej obsahuje inhibítor, ktorý zabraňuje vzniku a rastu baktérií.

Vhodné pre tieto kanvice:

- Brita Marella, Marella XL, Aluna, Aluna XL, Elemaris, Elemaris XL, Fjord Cool Memo, Fill and Enjoy Style, Fill and Enjoy Flow

- Fill and Enjoy Fun

- Dafi Astra, Omega, Sintra, Luna, Aldo (pri všetkých kanvíc s osadením filtra Unimax)

- Aquaphor Time, Orion, Amethyst, Agat (pri všetkých kanvíc s osadením filtra B100-25)

- Filter Logic Venus

- Bosch Tassimo

- Laica BI-FLUX

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!