Menu
Nákupný košík

Fén SENCOR SHD 6600W

Fén SENCOR SHD 6600W
Dočasne nedostupný
Fén SENCOR SHD 6600W
  • Dostupnosť tovaru: Dočasne nedostupný
  • Model: 06431336
  • Dalšie naskladenie: 20.03.2023
  • EAN: 8590669090839
14,46€

Ďalšie ráno, kedy nestíhate? Ručičky na hodinách ukazujú, že ste dávno mali čakať na zastávke na autobus či dokonca popíjať prvú kávu v práci. Namiesto toho ale máte po rýchlej sprche mokré vlasy a váš nevýkonný fén vás doháňa k šialenstvu. Chcete sa podobným situáciám vyhnúť? Kúpte si fén Sencor SHD 6600.

Ultra ľahký sušič vlasov Sencor SHD 6600 s vysokou dávkou elegancie kombinuje najdôležitejšie vlastnosti fénov pre dosiahnutie skvelých výsledkov: vysoký výkon, nastaviteľnú teplotu vzduchu, optimálne prúdenie a voliteľnou rýchlosť vzduchu. Sencor SHD 6600 má príkon 2000 W zaisťujúce naozaj silný prúd vzduchu a vysokú teplotu vysúšaniu. Rýchlo vysuší vlasy a vždy s ním vytvoríte skvelý účes. Trojstupňové nastavenie teploty umožní prispôsobiť rýchlosť úpravy vlasov podľa vášho času. Ak vás čas nebude tlačiť, môžete zvoliť miernejší teplotu na dokonalejšie styling účesu aj pomalšiu rýchlosť fúkania pre jemnejšie vlasy. Nielen v letných mesiacoch sa môžete vyfénovať studeným vzduchom, ktorý skvele poslúži aj na dokončenie a spevnenie účesu. Optimálna prúd vzduchu presne do požadovaných miest zaistí odnímateľná tryska.

Sencor SHD 6600 má skutočne prepracovanú ergonómiu a funkčný dizajn, ktorý výrazne prispieva k užívateľskému pohodliu. Zadná časť rukoväte fénu je pogumovaná. Toto prevedenie v kombinácii s vyváženým a aerodynamickým tvarom zabezpečuje príjemné a isté držanie. Dlhá šnúra umožňuje voľný pohyb pri fénovaní. Gumové ochranné bočné nárazníky zabraňujú odretiu fénu pri odložení. Sušiči nechýbajú praktické závesné očko - po fénovaní ho môžete jednoducho zavesiť a ušetriť miesto vo vašej skrinke. Jednoduchá je aj údržba - zadná mriežka pre vstup vzduchu je odnímateľná, a tak jej čistenie doslova nič nebráni v ceste.

Môžete si vybrať z troch farieb s metalickým žiarivým efektom, podľa toho, ktorú máte radi, alebo ktorá ladí s farbami vašej kúpeľne: elegantné biele, moderné fialové alebo výraznej červenej.

Technické parametre:

  • 3 stupne nastavenia teploty
  • 2 stupne nastavenia rýchlosti
  • Príkon: 2000 W
  • Dĺžka prívodnej šnúry: 2,6 m
  • Tepelná poistka proti prehriatiu motora

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!